Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 10km/h WNW
H 0 • L -2
0C
Sob
-0C
Nd
-1C
Pon
2C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaKwestionariusz VIP na wakacje (6): Paweł Olszewski
12.08.2021 | 19:22

Kwestionariusz VIP na wakacje (6): Paweł Olszewski

Na zdjęciu: Tym razem kwestionariusz wypełnił poseł Paweł Olszewski.

Fot. MB

Trwa okres wakacyjny, więc w naszym Kwestionariuszu VIP pytamy znanych bydgoszczan o ich letnie plany, marzenia i podróże. Tym razem ankietę wypełnił poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Olszewski.

Wakacje w kraju czy za granicą?
Do wakacji zostało jeszcze trochę czasu. Sierpień to dużo pracy, spotkania z mieszkańcami i samorządowcami, posiedzenie Sejmu. Dopiero w drugiej połowie sierpnia udam się na krótki urlop na działkę nad Zalewem Koronowskim.

Góry czy morze?
Zasadniczo morze, choć góry też są dla mnie ciekawą opcją. Najważniejsze, aby czas spędzić z żoną i synem. Miejsce jest mniej ważne.

Wakacyjne plany książkowe?
Przyznam szczerze, że jest ich dużo. W sezonie politycznym trudno jest wygospodarować satysfakcjonująca ilość czasu na czytanie. Wszystkich zakupionych pozycji oczywiście nie nadrobię, ale zależy mi na Anatomii pęknięcia Michała Protasiuka i Kobietach ’44. Prawdziwe historie kobiet w powstańczej Warszawie autorstwa Agnieszki Cubały.

Leżenie i opalanie czy wypoczynek aktywny?
Jedno drugiego nie wyklucza. Organizm z jednej strony potrzebuje resetu, a z drugiej dawki adrenaliny i ruchu, by nie wyjść z wprawy. Tak też staramy się z rodziną planować każdy urlop.

Postanowienia wakacyjne?
Czas spędzony z rodziną i naładowanie akumulatorów na nowy sezon polityczny. Potrzebujemy dużo energii, bo stawka jest bardzo wysoka.

Marzenie wakacyjne, które kiedyś chciałabyś spełnić?
Marzy mi się długa wycieczka do Stanów Zjednoczonych. Taka, na której miałbym czas, aby zobaczyć najważniejsze miejsca, największe miasta i cuda przyrody. Z przyjemnością odwiedziłbym też najmłodszy z amerykańskich stanów – Hawaje

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stary dziad
stary dziad
5 miesięcy temu

To jest ten co podatkowo współżył z własną matką ?

Powiązane treści