[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Łączy nas miłość do Bydgoszczy [FELIETON SZCZAPY]

Dodano: 16.10.2020 | 08:07

Na zdjęciu: Wojciech Szczapa Romanowski dołączył do MetropoliaBydgoska.pl.

Fot. MB

Dzień dobry, witam wszystkich Internautów w portalu Metropolia Bydgoska.pl. Właśnie tutaj będziemy się teraz regularnie spotykać.

Na przywitanie wypadałoby powiedzieć kilka zdań o sobie. Nazywam się Wojciech Romanowski, choć większość ludzi zna mnie jako „Szczapę”. Od ponad 25 lat opisuję w różnych mediach towarzyską część naszego kochanego miasta i niczego innego specjalnie nie potrafię robić. Moi czytelnicy przyzwyczaili się do tego, że co piątek pokazywałem im świat bankietów, towarzyskich imprez, kulisy kulturalnych wydarzeń itp.

Dzisiaj zaczynam nowy etap w zawodowym życiu, ale mam ten komfort, że tak naprawdę nie muszę zbyt wiele zmieniać. Po prostu – dalej będę robił swoje, opowiadał wam o towarzyskiej Bydgoszczy. Podzielę się swoimi spostrzeżeniami, zdjęciami, archiwaliami, a zgromadziłem w swoich zbiorach kilkadziesiąt tysięcy fotografii.

Przyznam się na początek, chociaż to pewnie nie jest zbyt na topie, że niezbyt się łapię we wszystkich technicznych nowinkach. Wyznaję ciut naiwne zasady starej szkoły, że ciekawa informacja, dobre zdjęcie, ekskluzywny news, zawsze się obronią, i w papierze, i w Internecie.

Ponad wszystko kocham Bydgoszcz, moje miasto od urodzenia, z którego nigdy się nie wyprowadziłem, i którego od 65 lat jestem integralną częścią. Stąd pisanie do Metropolii Bydgoskiej niezwykle mnie ekscytuje. Mój bydgosko centryczny punkt widzenia świata bardzo współgra z tym niezwykle dynamicznie rozwijającym się portalem świętującym właśnie swoje piąte urodziny.

Witajcie Czytelnicy, którzy znacie mnie od lat i wiecie, czego się po mnie można spodziewać. Witajcie ci, którzy o „Szczapie” nigdy nie słyszeliście, a papierowe gazety znacie tylko z opowieści rodziców.

Łączy nas miłość do Bydgoszczy i ciekawość świata, szczególnie tego lokalnego. Pozwólcie, że tę towarzyską część naszej rzeczywistości będę od dzisiaj regularnie Wam przybliżał.

Nie ukrywam, że jestem tym niesamowicie podekscytowany.

[ZOBACZ PIERWSZY ARTYKUŁY W MAGAZYNIE VIP WOJCIECHA SZCZAPY ROMANOWSKIEGO]

Łączy nas miłość do Bydgoszczy [FELIETON SZCZAPY]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona
Iwona
1 rok temu

Gratuluję 🥰

Hexa
Hexa
1 rok temu

Gratuluję, dziękuję za zaproszenie do współpracy i życzę sukcesów 😊

Hexa
Hexa
1 rok temu

Gratuluję, dziękuję za zaproszenie do współpracy, życząc sukcesów 😊

Dariusz
Dariusz
1 rok temu

POWODZENIA.