Bydgoszcz
14C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 14 • L 13
13C
Wt
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiRozrywka i kulturaLato z radiem w regionie. Aż w dwóch miastach [AKTUALIZACJA]
31.03.2017 | 09:26

Lato z radiem w regionie. Aż w dwóch miastach [AKTUALIZACJA]

Akcja trwać będzie w lipcu i sierpniu.

Na zdjęciu: Logo akcji

Fot. archiwum

W dwóch miastach znajdujących się w naszym regionie prawdopodobnie odbędą się imprezy w ramach tegorocznej trasy „Lata z radiem”. Koncerty odbywać się będą w lipcu i sierpniu na terenie całej Polski. 

Organizatorzy uprzedzają, że nie jest to ostateczna lista. – Planujemy docelowo 20 miast, ale ta liczba może ulec jeszcze zmianie – mówi Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy Polskiego Radia dla serwisu internetowego Press. Wśród artystów, którzy wystąpią na trasie, będą między innymi  Maryla Rodowicz, Ira, Varius Manx, Kombii, Patrycja Markowska, Michał Szpak.

Niektórzy z nich prawdopodobnie pojawią się w naszym regionie: w Inowrocławiu i Solcu Kujawskim. Warto przypomnieć, że w tych dwóch miastach już w zeszłym roku odbyły się koncerty w ramach trasy „Lato z radiem”. W Inowrocławiu główną gwiazdą był zespół Brathanki, a w Solcu Kujawskim – Blue Cafe.

Według danych Polskiego Radia na zeszłorocznych 18 koncertach pojawiło się łącznie około 370 tysięcy osób. Najwięcej widzów przyciągnęło wydarzenie odbywające się w Stalowej Woli. Natomiast w 2015 roku na 20 imprezach bawiło się około pół miliona osób.

AKTUALIZACJA

Organizatorzy imprezy ogłosili ostateczną listę miast, w których odbędą się koncerty w ramach akcji „Lato z radiem”. Niestety nie pojawił się na niej Inowrocław. Spytaliśmy organizatorów o to, dlaczego tak się stało. Czekamy na odpowiedź!

 


Powiązane treści