Bydgoszcz
2C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 3 • L 1
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCILatos tańczy u Rydzyka
2 lata
05.12.2017 | 08:48

Latos tańczy u Rydzyka

Na zdjęciu: Telewizja Trwam, witryna Radia Maryja... łatwo tam odszukać posła Latosa.

Fot. Screen z TV

Kilka dni temu z dużą dozą samozaparcia obejrzałem w TV TRWAM audycję, której głównym bohaterem był bydgoski poseł PIS Tomasz Latos – wiceszef Komisji Zdrowia w Sejmie RP.

Z audycji dowiedziałem się, że 2 lata PIS to dla służby zdrowia okres mlekiem i miodem płynący! Mądre działania, dobra zmiana, nowa sieć szpitali, inwestycje, morze pieniędzy! Same sukcesy! Tylko szara rzeczywistość nie docenia tych zmian i skrzeczy żałośnie!

Szpital Jurasza – ponad tysiąc łóżek – bez bloku operacyjnego bo 11 instrumentariuszek nie podpisało proponowanych im niższych o 1/4 kontraktów. Operacje w szpitalu wstrzymane – jest to bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentów! Lekarze rezydenci w Bydgoszczy i w całej Polsce wypowiadają umowy opt-aut. Braki kadrowe i braki finansowe uderzają w podstawy funkcjonowania służby zdrowia.

Co robi w tym czasie rząd? Świętuje na urodzinach Radia Maryja! Mają za co! 100 milionów poszło na biznesmena z Torunia a nie na służbę zdrowia! Wśród radosnych tanów z Antonim Macierewiczem i Mariuszem Błaszczakiem prym wiódł poseł Tomasz Latos. Bydgoski poseł Radia Maryja z Torunia czy toruński poseł Radia Maryja z Bydgoszczy?

rydzyik 1

(Posła Latosa najczęściej zobaczymy na stronie Radia Maryja i na ekranach TV Trwam)

Michał Stasiński

poseł na Sejm RP

Bydgoszczanin,  polski prawnik, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm VIII kadencji.

Panel dyskusyjny


Powiązane treści