Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeLaur Królowej Sportu. Czołowi lekkoatleci nagrodzeni na gali w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
30.10.2023 | 20:46

Laur Królowej Sportu. Czołowi lekkoatleci nagrodzeni na gali w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Zdjęcia:

Już po raz czternasty wręczono w Bydgoszczy nagrody dla czołowych polskich lekkoatletów. W City Hotelu odbyła się Gala Laur Królowej Sportu.

Najlepszą lekkoatletką 2023 r., wybrano specjalizującą się w biegach na 400 metrów Natalię Kaczmarek, z kolei najlepszym lekkoatletą uznany został młociarz Wojciech Nowicki, który triumfował w plebiscycie po raz drugi z rzędu.

Nie zabrakło także nagród dla lekkoatletów z regionu. Najlepszą zawodniczką regionu uznano wieloboistkę Adriannę Sułek-Schubert, a najlepszym zawodnikiem wybrany został skoczek wzwyż z MKP Inowrocław Norbert Kobielski. Oszczepnik Startu Nakło Dawid Wegner uznany został odkryciem roku.

Tytułami masterki i mastera roku wyróżniono Ewę Frąckowiak i Roberta Celińskiego, a trenerem roku został szkoleniowiec Natalii Kaczmarek, Marek Rożej. Poza tym, nagrodzono najlepszą inwestycję, a tą został remont stadionu im. Klemensa Biniakowskiego w Nakle nad Notecią oraz sponsorów lekkiej atletyki – należący do grupy Orlen włocławski koncern Anwil oraz firmę ubezpieczeniową InterRisk.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments