Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 14 • L 13
10C
Sob
14C
Nd
9C
Pon
12C
Wt
13C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaLetnie dźwięki by Fabryka Lloyda
14.05.2021 | 10:39

Letnie dźwięki by Fabryka Lloyda

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. mat. autora

„Letnie dźwięki by Fabryka Lloyda” to cała lista plenerowych koncertów zaplanowanych na lato’21 w bydgoskiej Fabryce Lloyda. O tym, czego możemy się spodziewać, opowiadają przedstawiciele tego miejsca. 

Przygotowując cykl „Letnie dźwięki” postawiliśmy przede wszystkim na różnorodność. Zależało nam na tym, aby każdy znalazł u nas artystę, na którego koncert chce przyjść. Ostatnie ogłoszenia to efekt kilkumiesięcznych prac całego zespołu i wielu rozmów. Nie zawsze było łatwo, ale finalnie udało nam się złożyć ciekawą propozycję. Zagrają m.in. Kwiat Jabłoni, Ralph Kamiński, Maria Peszek, Happysad, Muniek, donGURALesko czy Kasia Lins. W planach są też festiwale jak rockowy Pandora Festiwal czy RapTour. Bydgoszcz zasługuje na koncerty największych gwiazd i tego się trzymamy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort uczestników, dlatego zdecydowaliśmy o utworzeniu sceny plenerowej. Scena plenerowa „Letnie Dźwięki” będzie uzupełniona działaniami w hali. W czerwcu zagra Grzegorz Turnau czy Główny Zawór Jazzu. Mamy propozycję festiwalu Bromberg Tatto, czyli pierwszego bydgoskiego konwentu tatuażu. Wzorem zeszłego roku uruchomimy także akcję #latowlloydzie, gdzie na scenie wystąpią lokalne zespoły. Stopniowo planujemy ogłaszać kolejne koncerty i festiwale tematyczne, a także niespodziankę, którą szykujemy na zakończenie sezonu letniego.

Bilety dostępne na stronie https://www.fabrykalloyda.pl/aktualnosci/letnie-dzwieki-

Fabryka Lloyda to miejsce z myślą o Was, Bydgoszczanach. Do zobaczenia!


Powiązane treści