Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 1 • L -1
1C
Sr
0C
Czw
1C
Pt
-2C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleLeżał na chodniku w centrum miasta. Przechodnie wezwali karetkę
Bdg_Gdanska_D-S_2_07-2013
15.06.2017 | 19:56

Leżał na chodniku w centrum miasta. Przechodnie wezwali karetkę

Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór.

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło na ulicy Gdańskiej.

Fot. archiwum

We wtorkowy wieczór ratownicy medyczni zostali wezwani do udzielenia pomocy młodemu mężczyźnie leżącemu na chodniku przy ulicy Gdańskiej. Prawdopodobną przyczyną jego złego stanu były narkotyki.

Strażnicy miejscy patrolujący we wtorek około godziny 21:00 ul. Gdańską zauważyli leżącego na chodniku młodego mężczyznę. Zanim funkcjonariusze zdążyli sprawdzić, co się z nim dzieje, na miejscu pojawiła się karetka pogotowia. Wezwali ją przechodnie, których zaniepokoił widok mężczyzny.

Ratownicy medyczni natychmiast się nim zajęli i przeprowadzili niezbędne badania oraz udzielili mu pomocy. Okazało się, że mężczyzna prawdopodobnie jest pod wpływem narkotyków. Taką teorię potwierdziły rzeczy znalezione przy nim w trakcie interwencji strażników miejskich. Funkcjonariusze odkryli woreczek z suszem roślinnym oraz lufkę.

Na miejsce wezwano policjantów, którym zostało przekazane prowadzenie dalszych działań zmierzających do ukarania mężczyzny. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia na minimum 6 miesięcy.


Powiązane treści