Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

LIVE: Kryterium Asów 2023 [NA ŻYWO]

Dodano: 26.03.2023 | 16:50

Na zdjęciu: Podobnie jak w ubiegłym roku, także i w tym kandydatami do wygranej w Kryterium Asów 2023 będą m.in. Jarosław Hampel i Patryk Dudek.

Fot. Archiwum

XXXIV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda na żywo. Już dzisiaj (26 marca) na stadionie żużlowej Polonii pierwsza impreza sezonu 2023 w Bydgoszczy. Śledź relację live z wydarzenia na Sportowej 2!

Kryterium Asów 2023 jest jedną z pierwszych imprez w sezonie. Wczoraj odbył się turniej pożegnalny Piotra Protasiewicza w Zielonej Górze, w Częstochowie rozegrano memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, a dzisiaj obok turnieju w Bydgoszczy rozgrywany jest także po raz 73 w historii Memoriał im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

Głównym faworytem Kryterium Asów 2023 z pewnością będzie Bartosz Zmarzlik, który triumfował w dwóch poprzednich edycjach turnieju (2021, 2022). Jego głównymi konkurentami powinni być klubowi koledzy z Motoru Lublin: Dominik Kubera i Jarosław Hampel, czy Patryk Dudek z toruńskiego Apatora i Nicki Pedersen z Zooleszcz GKM-u Grudziądz. Kibice miejscowej Abramczyk Polonii powinni z pewnością zaciskać kciuki za zawodników miejscowego klubu: Wiktora Przyjemskiego, Benjamina Basso, Andreasa Lyagera, Kennetha Bjerre, Davida Bellego i Daniela Jeleniewskiego.

Start do pierwszego biegu imprezy o 17:00. Relacja na żywo na portalu MetropoliaBydgoska.PL.

LIVE: KRYTERIUM ASÓW 2023 NA ŻYWO

(relacja live z Kryterium Asów dostępna pod Zobacz Również i reklamą)

LIVE: Kryterium Asów 2023 [NA ŻYWO]
0 0 votes
Article Rating

NA ŻYWO KRYTERIUM ASÓW 2023 - BYDGOSZCZ, 26.03.2023 R.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
2 miesięcy temu

Dobre zawody, ale widać ze co niektórzy zawodnicy Polonii musza jeszcze dostroić sprzęt i formę jak ma być ekstraliga w 2023 wg zapewnień Pana Prezesa.