[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Lodówka pełna narkotyków. Mieszkaniec Błonia został aresztowany

Dodano: 26.05.2022 | 09:51

Na zdjęciu: Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Fot. KWP Bydgoszcz

Prawie kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci po wizycie w mieszkaniu 33-latka z Bydgoszczy. Mężczyzna został już aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (23 maja) funkcjonariusze z Wydziału do walki z przestępczością narkotykową i pseudokibiców pojechali na Błonie, aby sprawdzić ustalenia dotyczące 33-letniego mieszkańca osiedla. Zgodnie z informacjami policji miał on w domu przechowywać zabronione środki.

Po przedstawieniu mężczyźnie powodu przybycia, przystąpili do przeszukania mieszkania. Kluczowym miejscem okazała się lodówka, gdzie policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków – mówi kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze znaleźli tam 650 gramów amfetaminy oraz 177 gramów metaamfetaminy. Następnie, znaleźli jeszcze łącznie 137 gramów marihuany na parapecie orz w piwnicy, z której 33-latek korzystał.

Mieszkaniec Błonia aresztowany

W laboratorium kryminalistycznym potwierdzono już, że zabezpieczone środki to substancje zabronione. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy poparł wniosek policji o zastosowanie środka zapobiegawczego.

W środę, 25 maja sąd również przychylił się do wniosku i zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu mężczyzny. Bydgoszczaninowi grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Lodówka pełna narkotyków. Mieszkaniec Błonia został aresztowany
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments