Bydgoszcz
31C
Słonecznie
33% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 31 • L 31
29C
Pon
24C
Wt
25C
Sr
23C
Czw
18C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczLoteria Pełna Nagród dobiega końca. Wielki finał już w tę sobotę
25.10.2016 | 19:34

Loteria Pełna Nagród dobiega końca. Wielki finał już w tę sobotę

Wydarzenie uświetni występ Cleo.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego finał akcji

Fot. materiały prasowe

To już ostatni moment, by powalczyć o nagrody rozdawane w centrum handlowym Focus Mall Bydgoszcz. Loteria Pełna Nagród zakończy się w tę sobotę, 29 października.

Tego dnia odbędzie się wielki finał. Wspólna zabawa rozpocznie się o godz. 16:00. Gwiazdą wydarzenia będzie piosenkarka Cleo. Jej koncert poprzedzi spotkanie z fanami, które rozpocznie się o godz. 14:00 w salonie Empik. Podczas sobotniego popołudnia wylosowana zostanie również osoba, która otrzyma główną nagrodę, czyli nowego opla mokka. Ponadto do wygrania będzie także bon wakacyjny TUI o wartości 3 000 zł oraz telewizor Panasonic Full HD 40 cali.

Szansę na zdobycie wspomnianych nagród mają wszyscy ci, którzy zrobili zakupu w Focusie za m.in. 50 zł, wypełnili kupony konkursowe i wrzucili je do urny. W dniu finału powinni oni przyjść do centrum handlowego Focus Mall Bydgoszcz posiadając przy sobie nie tylko dowód tożsamości, ale również dowód zakupu, na podstawie którego wypełnili dany kupon.

Osoby, które jeszcze nie posiadają kuponu, wciąż mogą go zdobyć. Loteria Pełna Nagród trwa do sobory. Do tego dnia również powalczyć można o inne nagrody, wśród których są m.in. smartfony, zegarki, ekspery do kawy, tablety, vouchery do kina itd. Aby zdobyć jedną z tych rzeczy, należy zrobić zakupy w Focusie za m.in. 50 zł i zgłosić się po kupon dostępny w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym na parterze galerii w pobliżu sklepów H&M, Mango i Etam. Odebrany kupon należy zeskanować w kiosku promocyjnym. W ten sposób można sprawdzić, czy udało się coś wygrać.


Powiązane treści