Bydgoszcz
1C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 5 • L -1
21C
Czw
21C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
18C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportSobota na sportowo. LOTTO-Bydgostia przygotowała atrakcje w Leroy Merlin
11.03.2022 | 16:14

Sobota na sportowo. LOTTO-Bydgostia przygotowała atrakcje w Leroy Merlin

Na zdjęciu: LOTTO-Bydgostia zaprasza do Leroy Merlin w Bydgoszczy.

Fot. mat. prasowe klubu

Już w sobotę LOTTO-Bydgostia zaprasza do marketu Leroy Merlin w Bydgoszczy. Zaplanowano wiele atrakcji!

Na terenie centrum przy ul. Toruńskiej 101 klub będzie czekać wraz z mistrzynią olimpijską z Rio de Janeiro Natalią Madaj-Smolińską, która poprowadzi rozgrzewkę. Później chętni będą mogli spróbować swoich sił na ergometrach. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych trenerów oraz zawodników Lotto-Bydgostii.

Zaplanowaliśmy wyścigi dla kobiet, mężczyzn, dzieci i rodzin, a także sesję rozmów i autografów. Na najlepszych czekają medale i nagrody – zaprasza klub.

Ergometr to urządzenie umożliwiające treningi wioślarzom szczególnie w okresie zimowym, gdy nie można ćwiczyć na wodzie. Wprawia w ruch większość partii mięśni, głównie brzucha, nóg i rąk. Może być też wykorzystywany przez amatorów do poprawy kondycji.

LOTTO-Bydgostia będzie czekać na chętnych w centrum handlowym Leroy Merlin przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy w godz. 11:00-14:00.

Klub mający swoją siedzibę przy ul. Żupy 4 w Bydgoszczy ma na swoim koncie łącznie 33 tytuły Drużynowego Mistrza Polski. Zdominował tę rywalizację od 1993 roku, triumfując 29 razy z rzędu. LOTTO-Bydgostię reprezentowali w momencie zdobycia medali olimpijskich Robert Sycz, Miłosz Bernatajtys, Bartłomiej Pawełczak, Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj-Smolińska oraz Monika Chabel (z domu Ciaciuch).

Sobota na sportowo. LOTTO-Bydgostia przygotowała atrakcje w Leroy Merlin
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments