Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Łubinowa i Makowa w Koronowie zostaną wyremontowane. Gdzie jeszcze na terenie gminy planowane są prace?

Dodano: 27.12.2022 | 17:12

Na zdjęciu: Na ul. Makowej zaplanowano budowę drogi.

Fot. IN

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Koronowie radni przyjęli przyszłoroczny budżet. We wcześniejszych wypowiedziach burmistrz Patryk Mikołajewski zapowiadał, że będzie to rok budowy dróg na terenie gminy. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jakie konkretne inwestycje są planowane.

W planie jest wykonanie przebudowy ul. Lipinki w Koronowie, ul. Łubinowej i Makowej w Koronowie, drogi gminnej w Nowym Jasińcu, drogi Witoldowo-Nowaczkowo, drogi gminnej w Gogolinku, drogi gminnej w Starym Dworze, ul. Lipowej w Tryszczynie, dróg gminnych w Starym Jasińcu, ulic na OM Samociążek w Koronowie oraz ul. Nad Kanałem w Samociążku,

Gmina myśli już jednak o kolejnych inwestycjach drogowych, dlatego w budżecie znalazły się również projekty kolejnych dróg. Są to: projekt przebudowy ul. Kasprzaka, Krasickiego oraz Podgórnej w Koronowie, ulic na OM Pieczyska w Koronowie, ul. Dworskiej w Morzewcu, ul. Rekreacyjnej w Tryszczynie, ul. Nad Brdą w Tryszczynie, drogi gminnej w Okolu, drogi gminnej w Krąpiewie, dróg gminnych w Wierzchucinie Królewskim, ul. Lipowej w Mąkowarsku, ul. Krótkiej i Tyrakowskiego w Mąkowarsku, ul. Bydgoskiej (Grabina) w Koronowie, drogi gminnej w Łąsku Wielkim koło kościoła, drogi Huta-Wiskitno, drogi Bytkowice-Gogolinek, ul. Lipowej w Tryszczynie, drogi gminnej w Wilczu, drogi Gogolinek-Chmielewo, drogi gminnej w Witoldowie oraz ul. Stawowej we Wtelnie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments