Bydgoszcz
7C
Opady
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 7 • L 6
6C
Nd
7C
Pon
5C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka przygotowuje się do sezonu. Wkrótce pierwsze mecze
Łuczniczka-LOTOS - LG (26)
29.08.2016 | 10:57

Łuczniczka przygotowuje się do sezonu. Wkrótce pierwsze mecze

W czwartek ruszy sprzedaż biletów na spotkanie towarzyskie ze Skrą Bełchatów.

Na zdjęciu: Klubowa maskotka

Fot. Leszek Grabowski

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz przygotowują się do rozpoczęcia sezonu w PlusLidze. Już w tym tygodniu rozpocznie się sprzedaż biletów na Mecz o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Sprzedaż biletów na spotkanie towarzyskie ze Skrą Bełchatów połączone z prezentacją zespołu rozpocznie się w czwartek, 1 września. Wejściówki normalne będą kosztować 20 zł, ulgowe – 10 zł, a grupowe – 5 zł. Mecz odbędzie się 29 września, na zakończenie okresu przygotowawczego. Pierwsze gry sparingowe siatkarze Łuczniczki rozegrają 2-3 września, gdy w Lidzbarku Welskim zmierzą się z Effectorem Kielce. Następnie wystąpią też w turnieju w Jarocinie (9-11 września), Memoriale Arkadiusza Gołasia (17-18 września) i w turnieju w Warszawie (23-25 września).

W połowie sierpnia Łuczniczka zamknęła budowanie składu – do drużyny dołączył Milan Katić. 23-letni serbski przyjmujący był ostatnio związany kontraktem ze Skrą Bełchatów, ale występował w tureckim Galatasaray Stambuł, gdzie jego klubowym kolegą był Igor Yudin. Na swoim koncie ma też złoto Ligi Światowej. – Pierwsze wrażenie z Bydgoszczy jest jak najbardziej pozytywne. Miasto jest ładne, hala, siłownia – to wszystko jest perfekcyjne – mówił zawodnik w rozmowie opublikowanej na stronie klubu.

Siatkarze Łuczniczki zainaugurują zmagania ligowe 1-2 października meczem z GKS-em Katowice.


Powiązane treści