Bydgoszcz
19C
Przelotne opady
63% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 20 • L 18
15C
Czw
8C
Pt
8C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka rozpoczęła sprzedaż karnetów na nowy sezon
21.06.2017 | 12:20

Łuczniczka rozpoczęła sprzedaż karnetów na nowy sezon

Sprzedaż podzielono na etapy.

Na zdjęciu: Karnet na sezon 2017/2018 obowiązuje na wszystkie mecze PlusLigi, Pucharu Polski i pojedynki towarzyskie, które Łuczniczka rozegra we własnej hali.

Fot. JG / archiwum

Od środy kibice mogą zacząć nabywać karnety na nowy sezon PlusLigi. W tym roku włodarze Łuczniczki wprowadzili trzy etapy zakupu karnetów.

Pierwszy etap rozpoczął się w środę o godzinie 12:00 i potrwa do 5 lipca. Na starcie karnety na nowy sezon będą mogli zakupić ci kibice, którzy już w poprzednim sezonie posiadali karnet. To oni jako pierwsi mają pierwszeństwo przy rezerwacji miejsca na trybunie (mogą zachować to z poprzedniego sezonu, jak i je zmienić).

Drugi etap sprzedaży karnetów rozpocznie się 5 lipca. Jest on skierowany do wszystkich kibiców. Zarówno w I, jak i II etapie, karnety będą kosztowały: 200 zł – normalny i 100 zł – ulgowy (dot. dzieci w wieku 7-18 lat za okazaniem legitymacji). Karnetowicze z ubiegłego sezonu mają dwa tygodnie na opłacenie karnetów (od 5 do 19 lipca). Po tym terminie rezerwacja zostanie anulowana, a miejsca trafią do sprzedaży.

Natomiast w III etapie, który rozpocznie się 1 września, wzrośnie cena karnetów. Normalny karnet będzie kosztował od tego czasu 250 zł, a za karnet ulgowy trzeba będzie zapłacić 125 zł. Sprzedaż karnetów będzie prowadzona zarówno przez internet, jak i w biurze klubu.

Karnet na sezon 2017/2018 obowiązuje na wszystkie mecze PlusLigi, Pucharu Polski i pojedynki towarzyskie, które Łuczniczka rozegra we własnej hali.


Powiązane treści