Bydgoszcz
7C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 7 • L 7
-3C
Pt
-3C
Sob
3C
Nd
7C
Pon
8C
Wt
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŁuczniczka zagra ze Skrą. Będzie prezentacja zespołu
hala luczniczka
21.10.2015 | 00:28

Łuczniczka zagra ze Skrą. Będzie prezentacja zespołu

Mecz towarzyski z bełchatowianami będzie dla bydgoskich kibiców okazją do poznania zespołu Piotra Makowskiego.

Na zdjęciu: Początek meczu w hali Łuczniczka zaplanowano na godzinę 18:00.

Fot. wolna licencja

Już w środę odbędzie się mecz Łuczniczki Bydgoszcz ze Skrą Bełchatów. Towarzyskie starcie będzie okazją do zaprezentowania zespołu Piotra Makowskiego bydgoskim kibicom.

Przed środowym meczem odbędzie się prezentacja zespołu. Przypomnijmy, że w przerwie między sezonami do klubu wrócił trener Piotr Makowski, a kadrę zespołu wzmocnili Murilo Radke, Wojciech Ferens, Bartosz Krzysiek, Grzegorz Kosok, Michał Żurek i Michał Ruciak. W barwach bydgoskiego klubu nie zobaczymy już za to Pawła Woickiego, Justina Duffa, Stevena Marshalla, Marcina Walińskiego, Dawida Guni oraz Konstantina Cupkovicia.

Kolejną z atrakcji przygotowanych dla kibiców będzie możliwość zobaczenia z bliska i sfotografowania Pucharu Mistrzów Świata, który będzie znajdował się przy klubowym sklepiku.

Nadal można nabywać karnety na zbliżający się sezon. Obecnie kosztują one 200 złotych (180 dla posiadaczy karty Kocham Sito). Po pierwszym meczu ligowym we własnej hali, czyli po zaplanowanym na 7 listopada starciu z Cerrad Czarnymi Radom, cena wzrośnie do 250 zł.

W minionym tygodniu Łuczniczka zajęła szóste miejsce w memoriale Zdzisława Ambroziaka, a w najbliższy weekend zagra jeszcze w Murowanej Goślinie w turnieju poświęconym Arkadiuszowi Gołasiowi. W półfinale tej imprezy zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Drugą parę utworzą drużyny z Częstochowy oraz Gdańska.

Początek środowego meczu ze Skrą o godzinie 18:00 w hali Łuczniczka.

Ceny biletów na mecz ze Skrą:
normalny – 20 zł
ulgowy (emeryt, rencista, student, uczeń) – 10 zł
grupowy – 5 zł


Powiązane treści