Bydgoszcz
-0C
Mgła
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 1 • L -1
5C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
6C
Pt
9C
Sob
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMaraton filmowy w Heliosie. Z filmami, które nie pozwolą zasnąć
helios_nmf_strach_II_600x600px_v2
13.04.2017 | 10:52

Maraton filmowy w Heliosie. Z filmami, które nie pozwolą zasnąć

W trakcie maratonu będzie można zobaczyć cztery filmy.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Cztery horrory i jedna noc – tak zapowiada się najbliższy maraton filmowy w kinie Helios w Bydgoszczy. Uczestniczyć w nim będzie można już 21 kwietnia.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00 i potrwa aż do rana. W trakcie maratonu zostaną zaprezentowane cztery horrory: „Ostatnia klątwa”, „Belly of the Bulldog”, „Lament”, „Dark Was The Night”. – Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – zachęcają organizatorzy.

Wejściówki na maraton można kupić w kasie kina Helios. Bilet normalny kosztuje 36 zł, a cena ulgowego wynosi 32 zł. Osoby, które już teraz wiedzą, że nie może ominąć ich to wydarzenie, mogą kupić bilet w promocyjnej cenie. Tylko do 17 kwietnia kosztuje on 28 zł. Ponadto do każdego bilety zakupionego w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea)  sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon będzie ważny tylko w czasie wydarzenia.

Więcej informacji na temat tego maratonu filmowego w Heliosie można znaleźć na stronie internetowej kina. Tam również znajdują się opisy filmów prezentowanych podczas nocnego seansu.


Powiązane treści