Bydgoszcz
3C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 4 • L 3
3C
Czw
8C
Pt
10C
Sob
6C
Nd
8C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportMarcin Feddek: W niedzielę wszyscy na stadion. Dla Golloba!
polonia bydgoszcz, stadion - wikipedia
25.04.2017 | 07:00

Marcin Feddek: W niedzielę wszyscy na stadion. Dla Golloba!

Dziennikarz wystosował apel, do którego dołączyli się kibice.

Na zdjęciu: W niedzielę bydgoski stadion może sie zapełnić dla Tomasza Golloba.

Fot. wikipedia (wolna licencja)

Dramat Tomasza Golloba poruszył wszystkich jego fanów. Dziennikarz Polsatu Sport Marcin Feddek, zaapelował do kibiców, aby w niedzielę wszyscy pojawili się na stadionie przy ul. Sportowej.

Dziś „Chudy” leży w śpiączce farmakologicznej. Rokowania są fatalne. Wybitny neurochirurg profesor Marek Harat, który wyciągał Golloba z niejednej opresji, tym razem jest bardzo sceptyczny. Zrobił, co w ludzkiej mocy i każe nam czekać. Wierzyć w cud… Czy w tej sytuacji, my kibice – głównie bydgoszczanie, do których kieruje te słowa, możemy jakoś pomóc? Część z Was już wczoraj wspierała Tomka pod bramą Szpitala Wojskowego. Zainspirowany tymi obrazkami proponuję pójść dalej – pisał w poniedziałek Marcin Feddek.

Dziennikarz proponuje, aby wszyscy kibice stawili się na niedzielnym spotkaniu ze Stalą Rzeszów. – Aby stadion przy ulicy Sportowej 2 znów był pełen. Tak jak w latach dziewięćdziesiątych, kiedy Tomek i jego koledzy zdobywali pięciokrotnie dla Polonii tytuły Drużynowych Mistrzów Polski. Jak w te cudowne soboty, kiedy na zawodach Grand Prix mistrz świata swoimi akcjami rozpalał nas do czerwoności. Śmigał pod płotem, tworząc niezapomniane widowisko. I nawet wtedy, kiedy przyjeżdżał do Bydgoszczy w tarnowskim, toruńskim bądź gorzowskim plastronie – w głębi serca zawsze był nasz. Chłopak z Bydgoszczy, który zaprzedał duszę żużlowi – namawia Feddek.

Do apelu dziennikarza przyłączyły się stowarzyszenia kibiców Polonii. Mecz Polonii ze Stalą Rzeszów rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:45. – Czekam na was! Na wszystkich fanów Tomasza Golloba. „Chudy” na razie śpi, ale może to usłyszy! – zakończył Feddek.


Powiązane treści