Bydgoszcz
15C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 16 • L 14
18C
Sr
20C
Czw
23C
Pt
23C
Sob
24C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale„Marycha”, „amfa” i ekstaza w mieszkaniu bydgoszczanina
narkotyki
22.03.2018 | 17:10

„Marycha”, „amfa” i ekstaza w mieszkaniu bydgoszczanina

Na zdjęciu: Policjanci zabezpieczyli pokaźne ilości narkotyków.

Fot. Policja.

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 36-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy. Z zabezpieczonych środków można by było zrobić kilkadziesiąt porcji narkotyków.

Do zdarzenia doszło wczoraj (21.03.), wówczas kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że jeden z mieszkańców centrum miast może być w posiadaniu narkotyków. Trop doprowadził ci ich do 36-latka. Policjanci namierzyli go na jednej z ulic starego miasta. Mężczyzna posiadał przy sobie porcję marihuany.

Funkcjonariusze pojechali z nim do jego miejsca zamieszkania. Tam po przeszukaniu pomieszczeń zabezpieczyli woreczki z suszem roślinnym, białym proszkiem oraz tabletkami. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone środki to marihuana, amfetamina oraz ekstazy. Ponadto, policjanci znaleźli wagę elektroniczną i puste woreczki strunowe. 36-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z bydgoskiego Śródmieścia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj (22.03.2018) mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Oskarżyciel po przesłuchaniu 36-latka zastosował wobec niego policyjny dozór. Teraz podejrzany będzie odwiedzać policyjną jednostkę dwa razy w tygodniu.


Powiązane treści