Bydgoszcz
-3C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H -1 • L -5
2C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
7C
Pt
6C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoMasz pomysł na promocję Bydgoszczy? Zgłoś się do konkursu o miejską dotację
20.01.2021 | 11:20

Masz pomysł na promocję Bydgoszczy? Zgłoś się do konkursu o miejską dotację

Na zdjęciu: Bydgoszcz - widok na Przystań Bydgoszcz, Operę Nova i Młyny Rothera.

Fot. Szymon Makowski

Masz pomysł na wydarzenie, które będzie promowało Bydgoszcz? Weź udział w konkursach wniosków promocyjnych. Ratusz zaprasza do składania ofert w dwóch kategoriach: „Bydgoszcz Zaprasza” i „Bydgoszcz. Dzieje się”. 

Jak czytamy w komunikacie prasowym, ratusz jak co roku czeka na pomysły, które będą promowały miasto i pozytywnie wpływały na jego wizerunek. – Zależy nam na propozycjach, które będą atrakcyjne i nietuzinkowe oraz będą budowały potencjał promocyjny miasta – zachęcają urzędnicy.

Chętni mogą ubiegać się o dotacje w ramach dwóch konkursów. „Bydgoszcz. Dzieje Się” jest przeznaczony dla projektów osiedlowych, lokalnych, a „Bydgoszcz Zaprasza” dla projektów o szerszym, ogólnopolskim a nawet europejskim zasięgu. Zwycięskie zadania mogą liczyć na dotacje finansową – w przypadku konkursu „Dzieje się” od 5 do 30 tysięcy złotych, a w przypadku konkursu „Bydgoszcz Zaprasza” – od 20 do 100 tysięcy złotych.

W tym roku warto pamiętać, by Wasze propozycje były możliwe do zrealizowania zgodnie z obowiązującymi nadal wytycznymi epidemicznymi. Ze względu na trwającą pandemię, zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wśród zgłoszonych projektów pierwszeństwo będą miały te, które otrzymały dofinansowanie w 2020 roku, a których nie można było zrealizować ze względu na pandemię COVID-19 – podkreśla biuro prasowe bydgoskiego ratusza.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy (można go znaleźć na stronie bydgoszcz.pl) należy podpisać, zeskanować i wysłać w formie pliku PDF. – Prosimy nie przynosić formularzy osobiście, prosimy nie wysyłać ich też pocztą tradycyjną – apelują urzędnicy.

Ratusz czeka na zgłoszenia do konkursów promocyjnych do 15 lutego 2021 roku. Wnioski złożone po tym terminie nie będą brane pod uwagę. – Wybór projektów zakwalifikowanych do współfinansowania ogłosimy do 15 marca 2021 roku – zapewnia magistrat.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści