Bydgoszcz
9C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 9 • L 7
14C
Wt
10C
Sr
15C
Czw
12C
Pt
14C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeMat-Bud z Wiktorią [ZDJĘCIA]
22.10.2020 | 09:13

Mat-Bud z Wiktorią [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: VIP

W ubiegłą sobotę w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbyła się Wielka Gala wręczenia nagród WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców

Była to już 23 edycja Ogólnopolskiego Plebiscytu Gospodarczego. Wielką Galę poprowadzili: Małgorzata Lewińska i Michał Milowicz, para znana z serialu „Lokatorzy”. Gwiazdą wieczoru była śpiewaczka operowa Dominika Zamara.

Laureatów nagrody WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców charakteryzuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz rzetelność i uczciwość. Firmy, które kierują się tymi zasadami, zyskują opinię przedsiębiorców wiarygodnych, zasługujących na zaufanie klientów i partnerów. Cechy te nabierają szczególnego znaczenia obecnie, w dobie dużej zmienności warunków prowadzenia biznesu.

Wśród laureatów znalazła się firma MAT BUD Materiały Budowlane, a wyróżnienie odebrał Prezes Jacek Rutkowski. Galę uświetniła aukcja charytatywna zorganizowana przez Fundację „Warto im Pomóc” obrazu Roussany Alex-Nowakowska. Obraz za 3600 zł, prywatnie wylicytował Prezes Jacek Rutkowski i jak nas poinformował podaruje dalej Fundacji Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem na cele charytatywne

Prezes Jacek Rutkowski ponadto wyróżnił pamiątkowym medalem Marszałka Józefa Piłsudskiego za wyjątkowy patriotyzm wspaniałą sopranistkę Dominikę Zamarę oraz Redaktora Naczelnego Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie Andrzeja Tarkowskiego-Kiliszewskiego – za propagowanie polskich przedsiębiorstw.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści