Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mateusz Szczepaniak kapitanem Abramczyk Polonii. „Mam nadzieję, że podołam temu wyzwaniu”

Dodano: 02.12.2023 | 10:50

Na zdjęciu: Mateusz Szczepaniak został kapitanem Abramczyk Polonii w sezonie 2024.

Fot. Archiwum

Mateusz Szczepaniak będzie nowym kapitanem żużlowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz w sezonie 2024. – Chcemy stworzyć z chłopakami nowy klimat w drużynie – zapowiedział.

Szczepaniak do drużyny dołączył w trakcie sezonu 2023 na zasadzie wypożyczenia z GKM-u Grudziądz i zastąpił kontuzjowanego Daniela Jeleniewskiego. Był mocnym punktem drużyny prowadzonej przez Jacka Woźniaka i Krzysztofa Kanclerza w domowych meczach. Szybko też okazało się, że w nadchodzącym sezonie także będzie zawodnikiem drużyny z Gryfem na kevlarze.

Informację o tym, że to właśnie Szczepaniak będzie kapitanem Abramczyk Polonii, ogłosił prezes Jerzy Kanclerz podczas czwartkowej (30 listopada) konferencji prasowej, na której klub ogłosił przedłużenie umowy sponsorskiej z firmą Abramczyk. – Z tą nominacją to prezes mnie zaskoczył, nie spodziewałem się tego – mówił zawodnik w trakcie konferencji prasowej i dodał: – Mam nadzieję, że podołam i sprostam temu wyzwaniu, choć kapitanem w drużynie nigdy nie byłem. Chcemy wywalczyć awans do ekstraligi i pokazać moc od pierwszych treningów.

Żużlowcy powoli zaczynają przygotowania do nowego sezonu. – Będzie dużo treningów fizycznych, zajęcia na siłowni, kompletujemy sprzęt, aby był na jak najlepszym poziomie i by wywalczyć awans – zaznaczył zawodnik, który w ostatnich dniach zmienił stan cywilny.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments