Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h SE
H 3 • L 1
3C
Sob
4C
Nd
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleMatka z dzieckiem trafili do szpitala. Po sobotnim wypadku pod Świeciem
2
28.08.2017 | 16:47

Matka z dzieckiem trafili do szpitala. Po sobotnim wypadku pod Świeciem

Sprawą zajęła się prokuratura.

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie służby ratunkowe.

Fot. mat. pras. KPP Świecie

W sobotni wieczór informowaliśmy Was o walce o życie matki i dziecka, którą toczyły służby ratunkowe. Poszkodowani przebywają w szpitalu, a policjanci prowadzą dochodzenie.

Przypominamy, że do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Jastrzębie w powiecie świeckim. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierująca renault laguną podczas manewru wyprzedzania ciągnika rolniczego zahaczyła o podczepioną do niego prasę a następnie zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

29-letnia mieszkanka powiatu świeckiego jechała autem ze swoim 15 miesięcznym dzieckiem. Oboje zostali zakleszczeni w aucie. Z pojazdu udało się ich wydostać dzięki pracy strażakom, którzy użyli specjalistycznego sprzętu. Kobieta oraz jej synek z bardzo poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Od kobiety oraz kierującego ciągnikiem pobrano krew do badań. Jednak to nie koniec działań policjantów. – Dochodzenie prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku – informuje sierż. szt. Joanna Tarkowska, p.o. oficera prasowego KPP w Świeciu.


Powiązane treści