Bydgoszcz
25C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 25 • L 25
20C
Pon
22C
Wt
17C
Sr
20C
Czw
21C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportMemoriał Henryka Kostrzewskiego już w przyszłą sobotę. Mają zagrać dwie zagraniczne drużyny
Derby BKS-Polonia Bydgoszcz_SG (16)
12.01.2019 | 08:30

Memoriał Henryka Kostrzewskiego już w przyszłą sobotę. Mają zagrać dwie zagraniczne drużyny

Mecze odbędą się w godzinach 12:00 - 20:00 w hali przy ul. Kromera.

Na zdjęciu: Piłkarze Budowlanego KS zagrają w turnieju halowym.

Fot. Stanisław Gazda / archiwum

Osiem zespołów weźmie udział w szóstej edycji międzynarodowego, halowego turnieju piłkarskiego pamięci Henryka Kostrzewskiego.

Impreza odbędzie się w przyszłą sobotę (19 stycznia), a mecze odbędą się w hali Szkoły Podstawowej nr 67 przy ul. Kromera 11.

Organizatorzy mają już potwierdzenia od pierwszych ekip, które pojawią się w grodzie nad Brdą. Tytułu wywalczonego w ubiegłym roku bronić będzie zespół Gryfa Sicienko. Ponadto, przyjadą także piłkarze IV-ligowej Legii Chełmża oraz KS Brzoza (zespół z grupy II klasy okręgowej) oraz niemieckiego SG Grossziethen. Trwa oczekiwanie na potwierdzenie przyjazdu do grodu nad Brdą jeszcze dwóch zespołów.

To nie koniec, bo do Bydgoszczy ma przyjechać jeszcze jeden zagraniczny zespół. – Drużyna ta będzie miała do pokonania ze swojego miejsca zamieszkania do Polski 7500 km – tajemniczo zdradzają organizatorzy. Podobnie, jak co roku odbędzie się także mecz sponsorów Budowlanego KS z byłymi piłkarzami klubu.

Pierwszy mecz turnieju rozpocznie się o godzinie 12:00, a cała impreza powinna zakończyć się o 20:00.


Powiązane treści