Bydgoszcz
14C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 16 • L 14
19C
Sr
20C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMęski weekend w Zielonych Arkadach
ZA_MensWorld_B1_event
18.10.2017 | 09:48

Męski weekend w Zielonych Arkadach

Na zdjęciu: W Zielonych Arkadach odbędzie się Męski Weekend.

Fot. mat. prasowe

This is a man’s world – śpiewał James Brown w jednym ze swoich najbardziej znanych utworów. Jak ten męski świat naprawdę wygląda będzie można przekonać się odwiedzając Zielone Arkady w najbliższą sobotę i niedzielę. W dniach 21-22 października, w godzinach 14.00-19.00, bydgoskie centrum handlowe szykuje program pełen atrakcji dla panów, choć i panie z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Weekendowe wydarzenie pod nazwą Męski Świat podzielone zostało tematycznie na dwa dni. Gospodarzem obu dni będzie jeden z najpopularniejszych dziennikarzy telewizyjnych i prezenterów – Krzysztof Ibisz. Sobota (21.10) to dzień sportu. Na fanów aktywnego spędzania czasu tego dnia będą czekać takie atrakcje jak symulatory jazdy, w których będzie można się poczuć jak zawodowy kierowca rajdowy. Specjalne stoiska, na których będzie można zobaczyć nowinki technologiczne, ekskluzywną biżuterię męską, dowiedzieć się jak zadbać o swoje zdrowie, a także skórę i ciało. Główną jednak atrakcją tego dnia będą męskie pokazy mody sportowej, dzięki którym panowie będą mogli się przygotować do zbliżającego się sezonu! Dodatkowo odbędzie się też pokaz sztuczek piłkarskich Mistrza Świata Freestyle Football! Zaprezentuje najlepsze zwody i triki, a następnie przeprowadzi warsztaty, w których każdy pan będzie mógł wziąć udział i spróbować swoich sił np. w podbijaniu piłki.

Drugi dzień weekendu Męski Świat upłynie pod znakiem elegancji i odkrywania najnowszych trendów. Odwiedzający Zielone Arkady w niedzielę (22.10) będą mieli okazję zobaczyć przede wszystkim elegancką męską kolekcję na jesień/zimę 2017. W dniu elegancji na panów czekać będzie także stylista Grzegorz Bloch – który doradzi, jak bezbłędnie dobrać strój do każdej okazji, natomiast specjaliści do spraw męskiej pielęgnacji pomogą mężczyznom tego dnia poczuć się ze sobą dobrze i elegancko.

Weekend Męski Świat odbędzie się w Zielonych Arkadach w dniach 21-22 października w godzinach 14.00-19.00. Atrakcje będą czekać na placu eventowym.


Podobne wpisy

Powiązane treści