Bydgoszcz
-3C
Niebo głównie zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H -2 • L -4
-4C
Sr
-3C
Czw
-2C
Pt
-0C
Sob
2C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBIZNESMetalkas – bydgoski producent sejfów, drabin, regałów i innych mebli przemysłowych
23.09.2020 | 10:23

Metalkas – bydgoski producent sejfów, drabin, regałów i innych mebli przemysłowych

Na zdjęciu: Drabiny aluminiowe, które przeznaczone są do użytku domowego albo budowlanego to część asortymentu Metalkas.

Fot. mat. autora

Firma z ponad 60-letnim stażem prowadzi działalność zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Oferta firmy dotyczy produktów, takich jak: sejfy, szafy pancerne, apteczki, kasetki, regały czy meble przemysłowe oraz drabiny aluminiowe. Misją firmy jest produkcja systemów zabezpieczeń, które odpowiadają światowym standardom bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z profilem marki i szczegółami oferty!

Firma Metalkas – historia bydgoskiej dumy

Producent rozpoczął działalność w 1957 roku. To rodzinna firma z tradycją, która rozwija się dynamicznie od 2000 roku. Dzięki temu zdobyła uznanie wielu klientów i rozgłos nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Metalkas ma na swoim koncie wiele nagród oraz certyfikatów. Salony firmowe należące do spółki znajdują się w dużych miastach Polski i Europy. Firma prowadzi też sklep internetowy oraz posiada własny zakład produkcyjny.

Asortyment firmy Metalkas

  1. Regały metalowe i plastikowe marki Metalkas są wykonane z wysokiej jakości komponentów. To stabilne oraz solidne konstrukcje, które składają się z różnego rodzaju profili i półek o dużej nośności. Regały przemysłowe są bardzo łatwe w montażu, a przy tym mają zastosowanie w wielu miejscach – magazynach, piwnicach, garażach, działkach, sklepach czy warsztatach.
  2. Meble przemysłowe cechują się dużą funkcjonalnością oraz oryginalnym designem. Modele firmy Metalkas nadają się do przechowywania odzieży roboczej czy pozostałych przedmiotów. Producent posiada konstrukcje, które powstały z myślą o klientach firmowych i indywidualnych.
  3. Sejfy to certyfikowane urządzenia, które służą do przechowywania wartościowych rzeczy. Na stronie internetowej producenta Metalkas znajduje się szeroki wybór zabezpieczeń z zamkiem szyfrowym, elektronicznym lub kluczowym.
  4. Drabiny aluminiowe, które przeznaczone są do użytku domowego albo budowlanego. Oferta firmy Metalkas dotyczy modeli wykonanych z wytrzymałego oraz trwałego materiału.
  5. Szafy klasy S1 nadają się do przechowywania i zabezpieczenia broni, amunicji czy dodatkowych akcesoriów. Producent Metalkas posiada także w sprzedaży modele, które służą do eksponowania takich przedmiotów.

 

skrzynki-gazowe-metalkas

Inne marki firmy Metalkas

  1. Grzenia to prestiżowe produkty, które znane są pod nazwą projektu „Sztuka Precyzji”. Daje on możliwość zaprojektowania własnego sejfu. Więcej szczegółów znajduje się na stronie Metalkas
  2. Bayersystem to doskonała propozycja dla klientów, którzy są zainteresowani zakupem drabiny aluminiowej. W ofercie firmy Metalkas znajdują się modele wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, opatrzone certyfikatami.

 Gdzie można kupić produkty Metalkas?

Oferta handlowa marki Metalkas jest dostępna zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Wystarczy wejść na stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami. Pełna lista salonów w Polsce, Niemczech i Czechach znajduje się na stronie producenta.

Podsumowanie

Produkty Metalkas zapewniają porządek oraz bezpieczeństwo. Spółka dba o środowisko naturalne, ponieważ do produkcji wykorzystuje jedynie surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców. Potwierdzeniem profesjonalizmu Metalkas jest rekomendacja znanych marek, takich jak: Tesco, LeroyMerlin, Careffour, Castorama i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu z renomowanym producentem!


Podobne wpisy

Powiązane treści