Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Metamorfoza Fionaa Restaurant. Promocje nie tylko podczas zmian

Dodano: 23.11.2022 | 10:15

Na zdjęciu: Fionaa Restaurant jest miejscem posiadającym dwa oblicza - „Za dnia piękną Restauracją, w nocy zaś imprezowym Pubem”.

Fot. nadesłane

Ulokowana w samym centrum miasta Fionaa Restaurant przygotowuje się na spore zmiany. Już w ten czwartek, 24 listopada klienci będą mogli poznać nową udoskonaloną odsłonę lokalu. Zmianom wprowadzonym ze względu na potrzeby i oczekiwania gości towarzyszyć będzie specjalna promocja.

Zmianie ulegnie przede wszystkim karta oferowanych dań. Pojawią się też nowe elementy wystroju restauracji przy ulicy Długiej 70 w Bydgoszczy. – W znanej bajce Fiona za dnia była pięknością, w nocy zaś ogrem, lecz pod koniec dla miłości ogrem zechciała zostać na stałe. Tak i my, Fionaa Restaurant w dzień piękną restauracją, w nocy zaś pubem, lecz z miłości do naszych gości od teraz z udoskonalonym lokalem –  mówi właścicielka lokalu.

Fionaa Restaurant jest miejscem posiadającym dwa oblicza. „Za dnia piękną Restauracją, w nocy zaś imprezowym Pubem” – to hasło przewodnie dwupoziomowego lokalu, do którego można przyjść w towarzystwie czworonożnych przyjaciół, zwierzęta mile widziane. Punkt jest otwarty codziennie od godzin porannych (już od 8:00 lub 9:00) aż do nawet północy w imprezowe weekendy. Można w nim zjeść śniadanie, wypić wyjątkową kawę z rodzinnej palarni Caveres, zamówić lunch, a wieczorem wypić drinka z bogatej karty napoi alkoholowych oraz bezalkoholowych. Jednym z najnowszych trunków jest grzaniec Fiony, również w opcji bez alkoholu.

 

W lokalu można także zorganizować urodziny, spotkanie biznesowe czy inne wydarzenie. – W odrestaurowanej piwniczce mamy sporo miejsca, więc przyjmujemy rezerwacje i organizujemy imprezy nawet do 30 osób – mówi właścicielka i dodaje, że to nie jedyna opcja realizowana według indywidualnych potrzeb. – Jesteśmy w stanie przygotować śniadanie na konkretną godzinę dla osób które się spieszą do biura czy na spotkanie. Wystarczy tylko wcześniej skontaktować się z nami – zachęca.

Promocje na każdy dzień

Fionaa Restaurant jest miejscem, w którym można skorzystać z wielu promocji i akcji specjalnych. Aktualnie są tam transmitowane mecze mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze, podczas których można skorzystać z promocyjnej oferty dla kibiców na zakup piwa.

Poza tym wśród stałych promocji są:

  • happy hour, czyli 20% na wszystko w godzinach 16:00-18:00 od niedzieli do wtorku
  • -15% na całe menu dla studentów, za wcześniejszym okazaniem ważnej legitymacji
  • Śniadaniowe poniedziałki – do każdego śniadania kawa lub herbata gratis
  • A od czwartku pojawi się informacja o dodatkowych promocjach związanych z nową kartą dań

Spontaniczne promocje również się pojawiają! Informacje o nich można znaleźć w mediach społecznościowych lokalu tj. Facebooku i Instagramie. – Na naszych relacjach, bądż postach często pojawiają się spontaniczne promocje np. w mroźny dzień TYLKO DZIŚ W FIONIE NA PODANE HASŁO – 50% NA ROZGRZEWAJĄCE HERBATKI WRAZ Z GRZAŃCEM OCZYWIŚCIE. Promocje są różne i spontaniczne, dlatego warto być z nami na bieżąco – wyjaśniają przedstawiciele restauracji.

Specjalna promocja na nowe otwarcie

W dniu wprowadzenia metamorfozy, czyli 24 listopada 2022 r. będzie obowiązywać -15% na całe menu przy podaniu hasła „Fionaa” przed płatnością. Dla tych, którzy nie zdążą odwiedzić lokalu w dzień zmian, wprowadzono promocje także na kolejny dzień. W piątek, 25 listopada będzie obowiązywać zniżka -10% przyznawana według tych samych zasad.

Godziny otwarcia Fionaa Restaurant:

Poniedziałek: 9:00 -19:00
Wtorek: 8:00-21:00
Środa: 8:00-21:00
Czwartek: 8:00-21:00
Piątek: 8:00-0:00
Sobota: 9:00-0:00
Niedziela: 9:00-19:00

Media społecznościowe:

Instagram – fionaa_restaurant
Facebook – Fionaa Restaurant