Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 11 • L 9
10C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
12C
Sob
10C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMetropolia za pół ceny już w ten weekend!
Metropolia za pół ceny - logo
23.09.2019 | 09:54

Metropolia za pół ceny już w ten weekend!

Na zdjęciu: Akcja polega na przecenieniu swoich produktów lub usług o dokładnie 50%.

Fot. mat. prasowe

Już w ten weekend mieszkańcy Bydgoszczy i regionu będą mogli korzystać z kilkuset zniżek. Odbędzie się akcja Metropolia za pół ceny.

Organizatorem wydarzenia jest bydgoski urząd miasta wraz ze stowarzyszeniem Metropolia Bydgoszcz. – Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli  sklepów, punktów usługowych i restauratorów do współpracy przy kolejnej edycji – mówi Łukasz Krupa, dyrektor biura metropolitalnego stowarzyszenia.

Metropolia za pół ceny to następca akcji Bydgoszcz za pół ceny. Od swojej poprzedniczki różni się przede wszystkim zasięgiem – w ramach promocji obszaru metropolitalnego w akcji bierze udział nie tylko stolica województwa, ale też inne gminy wchodzące w skład wspomnianej metropolii, czyli Białe Błota, Nowa Wieś Wielka, Barcin, Osielsko, Pruszcz, Dąbrowa Chełmińska, Rojewo, Dobrcz, Sadki, Kcynia, Sicienko, Koronowo, Solec Kujawski, Łabiszyn, Szubin, Mrocza, Żnin i Nakło nad Notecią.  Dzięki temu do mieszkańców regionu trafi oferta około dwustu firm i instytucji, które przecenią swoje produkty bądź usługi o połowę.

Co roku najwięcej jest restauracji, optyków, a także punktów związanych z dbaniem o urodę. Trafiają się też jednak promocje na biżuterię czy sprzęt AGD – mówi Justyna Wróblewska, koordynator akcji.

Udział w akcji jest dla przedsiębiorców bezpłatny. Nadal trwa nabór. Wystarczy zgłosić się poprzez wypełnienie formularza, który trzeba własnoręcznie podpisać, a następnie skan wysłać na adres mailowy zapolceny@metropoliabydgoska.pl. Do wiadomości należy też dołączyć logo firmy, ponieważ wszyscy uczestnicy są na bieżąco przedstawiani na stronie zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl oraz fanpage’u akcji. Każda firma otrzyma też plakat promujący wydarzenie do wywieszenia w lokalu.

Do tej pory zostało zaprezentowanych już ponad stu uczestników tegorocznej edycji – między innymi pizzerie, hotele, muzea i centra medyczne. Wiadomo już także, że zostanie pobity rekord największej przeceny – bydgoska klinika DermoMedica obniżyła koszt jednego z zabiegów z 5000 na 2500 zł.

Dla firm to okazja do przedstawienia się i dotarcia do nowych klientów. Niektórzy już wiosną pytali, czy w tym roku odbędzie się kolejna edycja – wyjaśnia Wróblewska, która dodaje, że chcąc skorzystać z promocji, nie trzeba będzie wychodzić z domu. Do akcji mogą bowiem zgłaszać się również sklepy internetowe z siedzibą na terenie objętym akcją.

Metropolia za pół ceny odbędzie się 27-29 września, czyli od piątku do niedzieli.

Więcej informacji na stronie zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści