Bydgoszcz
-15C
Słonecznie
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H -14 • L -15
-11C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMężczyzna nie zamknął samochodu przy Długiej. Został okradziony
????????????????????????????????????
22.08.2017 | 14:38

Mężczyzna nie zamknął samochodu przy Długiej. Został okradziony

Policjanci złapali już złodzieja.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. wikipedia

Policjanci zatrzymali 32-latka, który włamał się do samochodu zaparkowanego przy ul. Długiej. Właściciel auta nie zamknął pojazdu.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu, gdy policjanci ze Szwederowa ustalili, że dobrze im znany 32-latek najprawdopodobniej ukradł pieniądze. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że włamał się do zaparkowanego samochodu i wziął znaczną ilość gotówki.

Przypuszczenia potwierdziły się, gdy pokrzywdzony przyszedł zgłosić kradzież pieniędzy. Jak się okazało, 32-latek idąc ulicą Długą łapał za klamki zaparkowanych pojazdów aż napotkał niezamknięty samochód. Wszedł do forda, splądrował jego wnętrze i zabrał pieniądze

Następnego dnia kryminalni namierzyli i zatrzymali 32-latka, a chwilę później zatrzymana została jego 61-letnia matka. Okazało się, że  pomagała synowi stojąc na czatach. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy z bydgoskiego Szwederowa przedstawili im zarzut kradzieży. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.


Powiązane treści