Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mężczyzna pobity przed sklepem na Wyżynach. Agresor rzucał w niego szklanymi butelkami

Dodano: 02.03.2024 | 10:40

Na zdjęciu: 22-letniego mężczyznę zatrzymali kryminalni z komisariatu na Szwederowie.

Fot. KMP Bydgoszcz

Agresywnego 22-latka szybko złapali kryminalni z komisariatu na Szwederowie. Mężczyzna ma już postawiony prokuratorski zarzut.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, 28 lutego. To wtedy dyżurny komisariatu na Szwederowie otrzymał powiadomienie o pobiciu, które miało miejsce w rejonie jednego ze sklepów na Wyżynach. – Z ustaleń policjantów wynikało, że napastnik zaczepił mężczyznę wychodzącego ze sklepu, wyrwał mu torbę z zakupami i uderzył go w twarz – relacjonuje mł. asp. Krzysztof Bratz z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Jakby tego było mało, agresor zaczął w pewnym momencie także rzucać szklanymi butelkami w kierunku zaatakowanego 41-latka. Ten zdołał jeszcze zauważyć, jak napastnik uciekł w stronę jednej z pobliskich kamienic. – Policjanci od razu udali się w to miejsce, gdzie na klatce schodowej zauważyli chowającego się mężczyznę, wyglądem przypominającego sprawcę – dodaje Bratz i precyzuje, że agresywny 22-latek został przez policjantów zatrzymany i przewieziony do izby zatrzymań.

22-latek został wczoraj (1 marca) doprowadzony na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe. Tam śledczy postawili mu zarzut rozboju, za co może grozić kara nawet do piętnastu lat pozbawienia wolności. Jak się dowiedzieliśmy, prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leonard Borowski
Leonard Borowski
24 dni temu

i tu ciekawe zdjęcie jest… Policjantka prowadzi delikwenta do prokuratury rejonowej Bydgoszcz – Południe… To właśnie z tej jednostki prokuratury prok. Ewa Dunal wspólnie i w porozumieniu z głupszym od niej mięśniakiem z komisrajatu tzw, policji „Szwederowo”, na zlecenie okradającej nas na miliony mafii spółdzielczej z Fordonu, ordynarnie na moją szkodę sfałszowali zeznania mojego jedynego świadka. Chcieli za wszelką cenę mnie zniszczyć i co ciekawe nadal są bezkarni…Takie tu mamy „prawo i sprawiedliwość”. Tylko dzięki jednemu z ostatnich uczciwych Sędziów, Panu SSR Łukaszowi Bemowi, zostałem uniewinniony…Za co raz jeszcze temu uczciwemu Sędziemu dziękuję…