[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mężczyzna spadł z mostu. Zmarł po przewiezieniu do szpitala

Dodano: 17.05.2022 | 07:30

Na zdjęciu: Do tragedii doszło w niedzielne popołudnie.

Fot. Archiwum

W szpitalu zmarł 62-letni mężczyzna, który wczoraj (15 maja) po południu spadł z mostu Piłsudskiego w Toruniu. – Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury – mówią policjanci.

Jak już informowaliśmy na naszych łamach, w niedzielę tuż przed godziną osiemnastą służby zostały powiadomione o zdarzeniu, do którego doszło na moście Piłsudskiego w Toruniu, w pobliżu ul. Dybowskiej, gdzie mężczyzna z mostu skoczył na mieliznę. – Mężczyznę zabrano z wody, a następnie przekazano go ratownikom medycznym – słyszeliśmy od strażaków.

62-latka zabrano do szpitala, jednak – jak przekazują nam policjanci – pomimo szybko udzielonej pomocy i natychmiastowego przewiezienia go do placówki medycznej, mężczyzna zmarł.

Okoliczności tragedii wyjaśniać będą policjanci pod nadzorem prokuratury. Ciało zmarłego zostanie przez śledczych zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok.

Mężczyzna spadł z mostu. Zmarł po przewiezieniu do szpitala
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments