Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 2 • L 1
1C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
4C
Pt
0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMężczyzna z Fordonu przez kilka lat ukrywał się przed policją. Znaleziono go nad morzem
IMG-20201229-WA0002-001
30.12.2020 | 11:17

Mężczyzna z Fordonu przez kilka lat ukrywał się przed policją. Znaleziono go nad morzem

Na zdjęciu: Mieszkaniec Fordonu został zatrzymany po pięciu latach.

Fot. mat. prasowe KWP Bydgoszcz

Mieszkaniec Fordonu przez kilka lat ukrywał się przed policją. W końcu został jednak zatrzymany.

Mężczyzna od pięciu lat unikał odpowiedzialności za oszustwa bankowe. Wydano za nim dwa listy gończe i łącznie aż dziewięć podstaw poszukiwawczych. Tropiąc 34-latka, kryminalni ustalili, że może ukrywać się na terenie Gdyni. Wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami wytypowali jego dokładny adres. – Kryminalni zauważyli 34-latka, jak wychodził z mieszkania. Wówczas go wylegitymowali – opisuje kom. Przemysław Słomski.

– Mężczyzna podawał się za cudzoziemca. Co więcej, okazał kartę pobytu wydaną przez Wojewodę Pomorskiego. Z danych na dokumencie tylko imię się zgadzało – wyjaśnia kom. Słomski. Policjanci nie dali się oszukać i znaleźli przy mężczyźnie jeszcze kilka innych sfałszowanych dokumentów.

34-latek został zatrzymany i dowieziony do Komisariatu Policji Gdynia Chwarzno. Tam też usłyszał zarzuty związane z fałszowaniem dokumentów. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści