Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mężczyzna zabity w mieszkaniu. Aresztowano podejrzanego!

Dodano: 20.06.2022 | 12:59

Na zdjęciu:

Fot. KPP Inowrocław

Podczas długiego weekendu znaleziono ciało martwego 33-latka. Podejrzany o zabójstwo jest mężczyzna, który przebywał w tej samej kamienicy.

W czwartek, 16 czerwca 2022 roku policja w Inowrocławiu otrzymała zgłoszenie, że na terenie jednej z kamienic mogło dojść do groźnego zdarzenia. Funkcjonariusze udali się na miejsce i w jednym z mieszkań znaleźli rannego mężczyznę leżącego na podłodze. Nie dawał on oznak życia.

Na miejsce wezwano pogotowie i przybyły lekarz stwierdził zgon 33-latka. Obrażenia na ciele mężczyzny wskazywały na udział osób trzecich w zdarzeniu. Dalsze czynności na miejscu odbyły się z udziałem prokuratora.

Na podstawie zgromadzonych informacji ustalono, że 33-latek nie miał stałego miejsca pobytu. Zatrzymano 24-letniego lokatora mieszkania, w którym znaleziono ciało mężczyzny. Policja zabezpieczyła dowody i ślady, które mogą świadczyć o jego udziale w zdarzeniu.

Sąd rozpatrzył pozytywnie wniosek o tymczasowe aresztowanie 24-latka i trafił on do aresztu na 3 miesiące. Grozi mu do 25 lat lub dożywotnie pozbawienie wolności. Na 20 czerwca została zaplanowana sekcja zwłok 33-latka.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments