Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Niespodziewana zmiana we Wdzie. Michał Żurowski zastąpi Mariusza Gralaka!

Dodano: 07.01.2022 | 14:05

Na zdjęciu: Mariusz Gralak nie jest już trenerem Wdy Świecie.

Fot. Szymon Fiałkowski

Michał Żurowski został nowym trenerem Wdy Świecie. Zastąpi na tym stanowisku Mariusza Gralaka.

Klub zakomunikował swoją decyzję w piątek wczesnym popołudniem. Dotychczasowa umowa z Gralakiem została rozwiązana za porozumieniem stron. Szkoleniowiec pracował we Wdzie przez rok – w tym czasie poprowadził zespół w 33 meczach o stawkę, spośród których Wda wygrała 22. Po rundzie jesiennej drużyna ze Świecia zajmuje 4. miejsce w tabeli IV ligi.

– Chcielibyśmy podziękować trenerowi za zaangażowanie i pasję, z którą prowadził nasz zespół i życzymy dalszych sukcesów w karierze trenerskiej i życiu prywatnym – czytamy w oświadczeniu klubu.

Nowym trenerem Wdy będzie Michał Żurowski. Niespełna 31-letni szkoleniowiec grał już w Świeciu w latach 2010-2011 oraz w 2018 roku, gdy był także trenerem drużyny juniorów młodszych. Jako szkoleniowiec pracował też m.in. w Chemiku Bydgoszcz oraz był koordynatorem do spraw szkolenia w Zawiszy. Obecnie jest też trenerem reprezentacji rocznika 2009 w Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej. Karierę piłkarską zakończył w czerwcu ubiegłego roku jako zawodnik BKS Bydgoszcz.

Żurowski ma zostać przedstawiony jako trener Wdy w przyszłym tygodniu podczas konferencji prasowej.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments