Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

„Między łóżkami” ponownie w Bydgoszczy! Już w niedzielę!

Dodano: 09.06.2023 | 11:57

Na zdjęciu:

Fot.

W najbliższą niedzielę, 11 czerwca w Bydgoszczy będzie można ponownie zobaczyć spektakl komediowy „Między łóżkami” w reżyserii Artura Barcisia. Cieszące się dużym zainteresowaniem wydarzenie organizowane przez Adria Art odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej. Początek zaplanowano na godz. 17:00. 

„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni.

W sumie na scenie można zobaczyć 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Obsada wymienna:

  • Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska
  • Katarzyna Ankudowicz/Maria Niklińska/Karolina Sawka
  • Artur Barciś
  • Lesław Żurek/Robert Majewski
  • Radosław Pazura

Bilety można kupić na stronie www.adria-art.pl.