Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 5 • L 3
2C
Wt
1C
Sr
-1C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMiędzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion w Bydgoszczy. Wygraj bilety! [KONKURS]
plakat champion
11.10.2019 | 14:30

Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion w Bydgoszczy. Wygraj bilety! [KONKURS]

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. organizatora

Już za tydzień, 18 października, w Bydgoszczy będzie można poczuć prawdziwą magię. W Kinoteatrze Adria odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion.

Dwugodzinna interaktywna gala, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, rozpocznie się o godz. 19:00. Na scenie zaprezentują się gwiazdy z grupy Champions of Illusion, której to artyści w tym roku już raz oczarowali bydgoską publiczność. Co więcej, widownia będzie czynnie uczestniczyć w tym magicznym wydarzeniu!

Po premierze obydwu części filmu „Iluzja” i programach typu „Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Teraz triki i sztuczki widziane dotąd tylko w telewizji, będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. – Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103! To jest typowo familijny spektakl dla całej rodziny, gdzie każdy widz odnajdzie w nim coś dla siebie! Przenieśmy się razem do Krainy Czarów  – zachęcają organizatorzy.

Bilety do nabycia:

Kasa Kinoteatru Adria ul. Toruńska 30
Księgarnia PWN ul. Szymanowskiego 3 i ul. Chodkiewicza 30
Sklepy Muzyczne Riff ul. Śniadeckich 2
i na portalach:
https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Bydgoszcz/343/Champions+Of+Illusion/
https://www.kupbilecik.pl/impreza-38635-miedzynarodowy.festiwal.iluzjonistow.champions.of.illusion.bydgoszcz.html

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie. Aby otrzymać jedną z nich, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule ILUZJA. W treści należy podać imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie:  „Jaka magiczna sztuczka zrobiła na Tobie największe wrażenie i dlaczego?”.  Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni i będą mogli odebrać wejściówki w siedzibie naszej redakcji. Skontaktujemy się z nimi w wiadomości zwrotnej. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 13 października, do godz. 20:00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści