Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 2 • L 0
-1C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
-3C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMiędzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion w Bydgoszczy. Wygraj bilety! [KONKURS]
11.10.2019 | 14:30

Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion w Bydgoszczy. Wygraj bilety! [KONKURS]

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. organizatora

Już za tydzień, 18 października, w Bydgoszczy będzie można poczuć prawdziwą magię. W Kinoteatrze Adria odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion.

Dwugodzinna interaktywna gala, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, rozpocznie się o godz. 19:00. Na scenie zaprezentują się gwiazdy z grupy Champions of Illusion, której to artyści w tym roku już raz oczarowali bydgoską publiczność. Co więcej, widownia będzie czynnie uczestniczyć w tym magicznym wydarzeniu!

Po premierze obydwu części filmu „Iluzja” i programach typu „Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Teraz triki i sztuczki widziane dotąd tylko w telewizji, będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. – Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103! To jest typowo familijny spektakl dla całej rodziny, gdzie każdy widz odnajdzie w nim coś dla siebie! Przenieśmy się razem do Krainy Czarów  – zachęcają organizatorzy.

Bilety do nabycia:

Kasa Kinoteatru Adria ul. Toruńska 30
Księgarnia PWN ul. Szymanowskiego 3 i ul. Chodkiewicza 30
Sklepy Muzyczne Riff ul. Śniadeckich 2
i na portalach:
https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Bydgoszcz/343/Champions+Of+Illusion/
https://www.kupbilecik.pl/impreza-38635-miedzynarodowy.festiwal.iluzjonistow.champions.of.illusion.bydgoszcz.html

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie. Aby otrzymać jedną z nich, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule ILUZJA. W treści należy podać imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie:  „Jaka magiczna sztuczka zrobiła na Tobie największe wrażenie i dlaczego?”.  Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni i będą mogli odebrać wejściówki w siedzibie naszej redakcji. Skontaktujemy się z nimi w wiadomości zwrotnej. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 13 października, do godz. 20:00.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści