Bydgoszcz
3C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H 3 • L 3
9C
Pt
8C
Sob
8C
Nd
6C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMiesiąc zabawy z bohaterami Nickelodeon w Focus Mall Bydgoszcz
13.07.2016 | 13:45

Miesiąc zabawy z bohaterami Nickelodeon w Focus Mall Bydgoszcz

Strefa zabaw działa przez cały lipiec.

Na zdjęciu: Na dzieci czeka strefa trampolin, dwa ogromne dmuchańce, boisko do piłki nożnej, zjeżdżalnie oraz drabinki.

Fot. Materiały prasowe

Uwielbiani przez dzieci bohaterowie kanału Nickelodeon, strefa trampolin, dwa ogromne dmuchańce, boisko do piłki nożnej, zjeżdżalnie oraz drabinki – te i szereg innych atrakcji czekają na najmłodszych w specjalnie przygotowanym wakacyjnym placu zabaw w Focus Mall Bydgoszcz. Strefa zabaw działa przez cały lipiec na placu przed galerią od strony ul. Jagiellońskiej.

Do dyspozycji najmłodszych od 1 do 31 lipca jest 12-elementowy Plac Zabaw ze strefą malucha, gdzie będzie można wspinać się, bujać i zjeżdżać, a po zabawie odpocząć pod parasolami przy jednym ze stolików. Dodatkowo Focus Mall przygotował trampoliny i dwa ogromne dmuchane place zabaw. Fani piłki nożnej mogą z kolei mogli skorzystać
ze stworzonego specjalnie dla nich boiska. Co weekend dzieci mogą bawić się z inną postacią z bajek prezentowanych na kanale Nickelodeon – w minioną sobotę była Dora, w kolejne soboty na dzieci czekać będzie Spongebob, Wojownicze Żółwie Ninja i Diego.

– Przygotowując wakacyjny plac zabaw, chcieliśmy stworzyć dzieciom możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu. Wiemy, że w wakacje aktywności w plenerze są najbardziej pożądane, dlatego zdecydowaliśmy się na strefę zabawy na świeżym powietrzu. Najmłodszych z pewnością zaciekawi szereg atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich, a rodziców ucieszy możliwość odpoczynku na wygodnych leżakach. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem klientów Focus Mall i będzie to jedno z ulubionych miejsc bydgoszczan podczas sezonu wakacyjnego – mówi Gregory Pertus, dyrektor Focus Mall Bydgoszcz.

Korzystanie ze wszystkich atrakcji wakacyjnej strefy zabaw jest bezpłatne. W przypadku niepogody część placu zabaw znajduje się wewnątrz galerii obok sklepu Mango.


Powiązane treści