Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mikołajki na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym. Co zaplanowano?

Dodano: 06.12.2023 | 09:42

Na zdjęciu: Święty Mikołaj odwiedził bydgoski jarmark także w ubiegły weekend.

Fot. mat. prasowe Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego / Alicja Chrobak

Dziś 6 grudnia,  a więc nie zabraknie atrakcji na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym. Sprawdzamy, co zaplanowano.

W Mikołajki oczywiście odbędą się wydarzenia dla najmłodszych. Już o godzinie 16:00 na scenie pojawią się animatorzy z grupy FUNimki, którzy aż do godziny 19:00 będą zabawiać dzieci. Na scenie wystąpią także Marcelina Bociek i Sylwester Bugajak (17:00-18:00) oraz uczestnicy zajęć szkoły muzycznej Piotra Klimka „Gitara Gra” (18:00-19:00).

Oczywiście w Bydgoszczy pojawi się także Święty Mikołaj, który od 16:30 będzie pozował do zdjęć z mieszkańcami miasta i turystami. Towarzyszyć będą mu szczudlarze w strojach elfów i aniołów, którzy będą częstować słodkościami. Będą na Was czekać do godziny 19:00.

Wystawcy tradycyjnie przeznaczyli dla najmłodszych gości Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego upominki ze swoich stoisk. Będzie można je wylosować w namiocie przy scenie od godziny 16.30. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba przy pomocy dorosłych zrobić zdjęcie na jarmarku, umieścić na profilu na Facebooku lub Instagramie (swoim – młodzież lub rodzica – dzieci) i oznaczyć #BydgoskiJarmarkŚwiąteczny. Następnie wystarczy udać się do niebieskiego namiotu przy scenie, pokazać zamieszczone zdjęcie organizatorom i wylosować kupon. Zabawa będzie trwała do wyczerpania kuponów.

Niespodzianki w ramach konkursu przygotowali kwiatykoronowo.pl, Malina MB rękodzieło, Zakręcona Krynia, Gi Bas Art, Anielsky – Nieziemskie Kombinacje, Decokraina, Manufaktura – kosmetyka naturalna, Baumgart Kaffee, Pasieka Kuś, NIECO ŚWIATA, Jotka – DOBRA z Natury., Smaki Podhala, Kasztelan, Karczma Michałowa, Ryby Po Kujawsku, Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz, Firma Fortuna, Pasieka Rodzinna Łucjan, OLIGO – świąteczne przysmaki , Endecka Marchewa Fordon – pyszne jedzenie, Robert Kaczan wyroby z dziczyzny, Browar Wyspa Młyńska i Butelki Kiść Dominik Hejza.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments