Bydgoszcz
22C
Słonecznie
54% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 24 • L 21
20C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
18C
Czw
20C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSport„Mikołajki z Zawiszą” już w tym tygodniu! Sprawdźcie, jakie atrakcje na Was czekają
03.12.2018 | 12:40

„Mikołajki z Zawiszą” już w tym tygodniu! Sprawdźcie, jakie atrakcje na Was czekają

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. materiał organizatora

Już 9 grudnia w hali tenisowej CWZS Zawisza odbędą się „Mikołajki z Zawiszą”. To sportowa impreza charytatywna, która będzie trwać w godz. 10:00 – 15:00. Wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie ma na celu głównie integrację środowiska zawodników, trenerów i rodziców Zawiszy, jednak udział w niej może wziąć każdy. Na uczestników czekać będzie masa atrakcji. Swój udział w imprezie zapowiedziały stowarzyszenia wchodzące w skład CWZS Zawisza. Każdy, kto przyjdzie na „Mikołajki” będzie miał okazję spróbować swoich sił w takich dyscyplinach sportu, jak: kajakarstwo, wioślarstwo czy strzelectwo sportowe. Organizator, którym jest CWZS Zawisza, zapewnił też spotkania z gwiazdami lekkoatletyki czy gimnastyki. Ponadto zaplanowano wielki trening ze wszystkimi uczestnikami imprezy. Dodatkową atrakcją będą spotkania ze znanymi sportowcami Zawiszy. Swój udział zapowiedzieli już m.in. Paweł Wojciechowski i Adrianna Sułek, a dołączyć mają do nich kolejni utytułowani zawodnicy.

Niezwykle ważnym elementem imprezy będzie zbiórka pieniędzy na rzecz trojga zawodników Zawiszy: Mai Bielskiej, Jakuba Cholewczyńskiego i Rocha Kuszela. Musieli oni przerwać swoje treningi, by móc walczyć z nowotworami. Podczas „Mikołajek” planowana jest również licytacja, z której dochód przekazany zostanie na pomoc dla podopiecznych klubu. Podczas imprezy będzie można też zakupić „Kartę Klubową Zawisza” i wygrać nagrody w konkursach.

plakat_B2 (1)


Powiązane treści