Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mikołajkowy Maraton Grozy w Multikinie. Wygraj bilety! [KONKURS]

Dodano: 03.12.2023 | 09:15

Na zdjęciu: Mamy dla Was bilety do Multikina.

Fot. mat. prasowe

Przeżyj Mikołajki z dreszczykiem! Już 8 grudnia o 22:00 w Multikinie wystartuje Mikołajkowy Maraton Grozy. Tej nocy poczujesz świąteczny klimat w… nieco upiornym wydaniu. Wraz z Multikinem mamy dla Was konkurs!

W ramach Mikołajkowego Maratonu Grozy Multikino zaprezentuje cztery horrory:

– GRA W OPĘTANIE (przedpremierowo na dużym ekranie!) – czyli historię dwóch uczennic, które spędzają Boże Narodzenie na odludziu. Wkrótce zmierzą się z grupą fanatycznych morderców, zamierzających przeprowadzić brutalny rytuał wezwania demona.
-NOŻ W NOCNEJ CISZY – opowieść o psychopatycznym mordercy, który w wigilię Bożego Narodzenia odwiedza sielankowe miasteczko, by siać strach i grozę wśród jego mieszkańców.
-ŚCIĘTA NOC – w tym świątecznym filmie w głównej roli podziwiać będziemy mechanicznego św. Mikołaja, który zamiast prezentów zacznie rozdawać… ciosy siekierą.
-PIŁA X – czyli prawdziwy klasyk kina grozy w najnowszej odsłonie. Akcja filmu tym razem rozegra się między wydarzeniami znanymi z I i II części „Piły”. Jeden z bohaterów cierpi na nieuleczalną chorobę i postanawia poddać się eksperymentalnej terapii. Szybko odkrywa jednak, że padł ofiarą oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkiej krzywdzie.

Mikołajkowy Maraton Grozy rozpocznie się w piątek, 8 grudnia od godziny 22:00. Dzięki współpracy z Multikinem mamy dla Was konkurs. Do wygrania są podwójne wejściówki na wybrane wydarzenie specjalne, w tym właśnie Mikołajkowy Maraton Grozy. Aby wygrać jedną z nich, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule MARATON, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Kogo i dlaczego wziąłbyś ze sobą na maraton horrorów?”. 

Z autorami najciekawszych odpowiedzi skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej. Na zgłoszenia czekamy do środy, 6 grudnia, do godziny 12:00.

Osoby niepełnoletnie przed pójściem na seans prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia Maratony Filmowe oraz wypełnienie zgody na udział w wydarzeniu dostępnej na stronie Multikina.


UWAGA

Z przyczyn niezależnych od Multikina zaplanowany na 8 grudnia br. Nocny Maraton Filmowy w Bydgoszczy został odwołany. 

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments