Bydgoszcz
15C
Słonecznie
77% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 15 • L 14
16C
Pt
15C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
14C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMinionkowy zawrót głowy w Galerii Pomorskiej
minionki
27.04.2017 | 11:58

Minionkowy zawrót głowy w Galerii Pomorskiej

Zapowiada się naprawdę dobra zabawa.

Na zdjęciu: Grafika promująca wydarzenie

Fot. mat. pras.

Pod koniec czerwca na ekranach kin w całej Polsce ponownie pojawią się Minionki, które tym razem będzie można zobaczyć w komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki”. Jednak jeszcze zanim to nastąpi, urocze żółte stworki zagoszczą w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy podczas specjalnej imprezy dla najmłodszych. 

Wydarzenie odbędzie się 13 maja w godzinach 11:00-19:00. W tym czasie na przybyłe osoby czekać będą przeróżne atrakcje. W programie imprezy między innymi:

  • ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Dobrą muzykę na pokładzie zapewni dj. Nie zabraknie też smakołyków. Początek o 12:00, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30.
  • MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC, na którym dzieciaki będą skakać, bawić się i wygłupiać oraz zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu.
  • WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY, dzięki któremu będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawie, spełniając jeden z trzech warunków: pytanie/wyzwanie/przebranie. Dzieci przebrane w charakterystyczny dla Minionków sposób (żółta koszulka + dżinsowe ogrodniczki) będą miały w zabawie pierwszeństwo. Pozostałe dzieci, aby wziąć udział w grze, będą musiały odpowiedzieć na związane z Minionkami pytanie lub wykonać wskazaną przez animatorów czynność. Wśród nagród znajdują się bilety na Minionkobus, naklejki, gadżety z filmu, Minionkowe balony, książeczki i filmy na DVD oraz supernagroda – podwójne bilety do kina. Ale, wiadomo, fortuna kołem się toczy – na planszy koła znajduje się czarne pole z imieniem BALTAZARA, czarnego charakteru z filmu „Gru, Dru i Minionki”. Jeśli dziecko wylosuje to pole, nagród nie ma
  • MINIONKOWA SCENA a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec.
  • SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować film. Będą mogły przybić im piątkę i wspólnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
  • MINION-WIZAŻ. Dzięki makijażystom każdy uczestnik spotkań będzie miał szansę przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka (malowanie buziek).
  • GRA MINION RUSH. Dwa stanowiska do gry w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush.
  • MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w szalonych i zabawnych stylizacjach Minionkowych.
  • AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH: mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki i malowanki.

Powiązane treści