[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pierwsza decyzja Pałacu Bydgoszcz. Wiemy, kto poprowadzi zespół w nowym sezonie

Dodano: 27.05.2022 | 17:13

Na zdjęciu: Mirosław Zawieracz nadal będzie trenerem siatkarek Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

Pierwsza decyzja siatkarskiego Pałacu przed nowym sezonem Tauron Ligi. Drużynę w jej trzydziestym pierwszym sezonie w elicie poprowadzi Mirosław Zawieracz.

Zakończony niedawno sezon w Pałacu obfitował w dwie zmiany trenera. Najpierw Piotra Matelę zastąpił Włoch Alessandro Lodi, jednak jego miejsce w trakcie ligi zajął wspomniany już Zawieracz. Poprowadził on drużynę w czterech meczach ligowych i zrealizował cel, jakim było utrzymanie drużyny w elicie. Niedawno, podjął się on także misji wprowadzenia do Tauron Ligi Stali Mielec, ale w finale I ligi zespół z Podkarpacia przegrał 1:3 z Roleski Grupą Azoty PWSZ Tarnów i to drużyna z Małopolski zagra w przyszłym sezonie w ekstraklasie.

Bydgoski klub w piątkowym (27 maja) komunikacie ogłosił, że Mirosław Zawieracz nadal będzie prowadził drużynę występującą w Tauron Lidze. – Zajęcia z pierwszym zespołem, sztab trenerski rozpocznie później niż to bywało w poprzednich latach – słyszymy w Pałacu. Klub informuje, że późniejszy start przygotowań do ligi wiąże się z planowanymi na przełomie września i października mistrzostwami świata, których gospodarzem wspólnie są Polska i Holandia.

Na razie próżno szukać informacji o ruchach kadrowych. Wiadomo jedynie, że do drużyny z wypożyczenia do E.Leclerc Moya Radomki Radom powróci środkowa Kamila Kobus.

Pierwsza decyzja Pałacu Bydgoszcz. Wiemy, kto poprowadzi zespół w nowym sezonie
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments