Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 8 • L 7
4C
Nd
9C
Pon
10C
Wt
10C
Sr
6C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMiss Lata wybrana w Pieczyskach!
02.07.2016 | 22:13

Miss Lata wybrana w Pieczyskach!

Miss Lata oraz Miss Publiczności została koronowianka 16-letnia Katarzyna Łukaszewska (na zdjeciu z wiankiem).

Na zdjęciu: Miss Lata

Fot. Stanisław Gazda

Pogoda sprzyjała raczej wyborom Miss Mokrego Podkoszulka, więc z plaży w Pieczyskach wybory Miss Lata  musiały się przenieść pod namiot jednego z koncernów piwnych.

Dziesięć dziewczyn w wieku od 16 do 25 lat z gminy Koronowo, Bydgoszczy i Torunia poddało się najpierw surowej ocenie internautów, by w trakcie Gali Finałowej 2 lipca powalczyć o koronę najpiękniejszej dziewczyny lata w oczach jury i widowni.

Justyna, Wiktoria, Katarzyna, Marta, dwie Natalie, Julia, Jagoda, Anna i Dagmara zaprezentowały się najpierw w strojach sportowych, następnie kąpielowych, a na koniec w letnich sukienkach. Musiały też wykazać się zdolnościami tanecznymi oraz umiejętnością krótkiego scharakteryzowania siebie i swoich zainteresowań.

Miss Lata oraz Miss Publiczności została 16-letnia Katarzyna Łukaszewska. Uczy się w Liceum Ogólnokształcącym im. Leona Wyczółkowskiego w Koronowie. W przyszłości chciałaby iść na medycynę, ale także spróbować w ścieżce modelingu.

O sobie mówi: -Jestem osobą przyjacielską, uśmiechającą się od ucha do ucha. Czerpię radość z życia, jestem z siebie dumna oraz akceptuję wszystkie swoje cechy. Żyję twierdzeniem: “Zawsze należy być pierwszorzędną wersją siebie, nie kiepską kopią kogoś innego”.

Vice-Miss została Marta Redzimska,  Miss-Fit Dagmara Danielewska, Miss Internautów Julia Chochlińska.


Powiązane treści