Bydgoszcz
10C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 10 • L 10
2C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportMistrz świata z dziką kartą na inauguracyjny turniej z cyklu Tauron SEC. Rusza on już za tydzień w Toruniu
5-10-2019_ FIM Revline Grand Prix Polski na żużlu - Toruń_ bieg 2 - Bartosz Zmarzlik (cz), Maciej Janowski (n), Fredrik Lindgren (b) - SF
24.06.2020 | 06:01

Mistrz świata z dziką kartą na inauguracyjny turniej z cyklu Tauron SEC. Rusza on już za tydzień w Toruniu

Tegoroczny cykl składa się z pięciu turniejów, wszystkie odbędą się na polskich torach.

Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik (kask czerwony) przed rokiem w Toruniu świętował zdobycie tytułu indywidualnego mistrza świata. Teraz pojedzie w inauguracyjnym turnieju z cyklu Tauron SEC.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

W przyszły weekend rozpoczyna się rywalizacja w cyklu Tauron Speedway Euro Championships (ang. Indywidualne Mistrzostwa Europy). Organizatorzy podali nazwisko zawodnika, który w inauguracyjnym turnieju w Toruniu pojedzie z dziką kartą. 

Gród Kopernika będzie w tym roku gospodarzem dwóch turniejów z cyklu Tauron SEC: tego inauguracyjnego (4 lipca), jak i ostatniego, który zaplanowano na 25 lipca. Oprócz Torunia, rywalizacja żużlowców walczących o tytuł mistrza Europy gościć będzie także na torach w Bydgoszczy (8 lipca), Gnieźnie (15.07) i Rybniku (22.07).

Organizatorzy cyklu – One Sport – poinformowali, że z dziką kartą w pierwszym turnieju cyklu pojedzie Bartosz Zmarzlik. W ubiegłym roku, żużlowiec Stali Gorzów świętował na MotoArenie wywalczenie pierwszego tytułu mistrza świata. Teraz pojedzie w Mistrzostwach Europy. – Pomimo tego, że mamy już końcówkę czerwca, to startów jest jak na lekarstwo – nie ukrywa Zmarzlik, dla którego będzie debiut w rywalizacji z cyklu Tauron SEC. – Patrząc na zawodników, którzy ścigają się tam na co dzień, to z pewnością nie będzie łatwy wieczór dla mnie – zaznacza.

Jednocześnie przedstawiono ceny wejściówek na turnieje w Toruniu. Organizatorzy zmagań przygotowali specjalne pakiety biletów w korzystnych cenach, które pozwalają na zakup wejściówek na obie rundy zmagań, jak i na pojedynczy turniej.

Ceny biletów przedstawiają się następująco: Strefa Czerwona – 200 zł, bilety: normalny – 45 zł, bilet rodzinny (bez strefy czerwonej): 60 zł (1+1), 75 zł (1+2), 100 zł (2+2)

Pakiet Bilet + Bilet (Inauguracja + Finał): Strefa Czerwona – 300 zł, bilet normalny – 65 zł, bilet rodzinny (bez strefy czerwonej): 90 zł (1+1), 120 zł (1+2), 150 zł (2+2).

W sprzedaży nie będzie biletów ulgowych, a dziecko do lat siedmiu wejdzie na stadion za darmo, przy czym miejsce będzie miało na kolanach opiekuna. Bilet rodzinny – jedna lub dwie osoby dorosłe i jedno lub dwoje dzieci do 18 roku życia – rocznikowo.

Inauguracyjny turniej z cyklu Tauron SEC na MotoArenie 4 lipca. Start pierwszego biegu wyznaczono na godzinę 17:00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści