Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mistrzowie sportu przyjadą do Bydgoszczy. Będą promować aktywność fizyczną

Dodano: 04.07.2021 | 11:54

Na zdjęciu: Wyjątkowe zajęcia odbędą się we wtorek w hali Immobile Łuczniczka.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

W najbliższy wtorek (6 lipca), w Bydgoszczy odbędzie się wyjątkowa akcja pod nazwą Szyjemy Sport na Miarę.

To jedyny w swoim rodzaju projekt sportowy, który łączy w sobie trzy dyscypliny sportu: siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. Każdą reprezentuje mistrz sportu, odpowiednio Krzysztof Ignaczak, Cezary Trybański i Marcin Lijewski. W trakcie zajęć, prowadzonych przez mistrzów sportu nie zabraknie także konkursu umiejętności indywidualnych, będzie również czas na wspólne zdjęcia i autografy. – To idealna okazja, żeby po pandemicznej przerwie powrócić do wspólnych zajęć fizycznych oraz w aktywny sposób zainaugurować wakacje – mówią organizatorzy.

Akcja gościć będzie w wielu miastach Polski. Rozpoczęła się ona w Zielonej Górze, a w planach są także zajęcia m.in. w Lesznie, Poznaniu, Gnieźnie, Pile, Drawsku Pomorskim, Szczecinie, Świnoujściu i Rewalu, a na mapie jest także Bydgoszcz.

Zajęcia odbędą się w hali Immobile Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59. Jak słyszymy od organizatorów, jest jeszcze możliwość zarejestrowania się do uczestnictwa w campie, a można to zrobić wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie szyjemysportnamiare.pl. Każdy z uczestników campu, otrzyma specjalną koszulkę oraz worek treningowy.

Wtorkowe zajęcia w Bydgoszczy rozpoczną się o godzinie 11:00.

0 0 votes
Article Rating
Mistrzowie sportu przyjadą do Bydgoszczy. Będą promować aktywność fizyczną
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments