Bydgoszcz
1C
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L 0
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesMłodzi odnoszą sukcesy!
młodzi_ludzie_sukces
01.12.2015 | 18:14

Młodzi odnoszą sukcesy!

Przekonaj się o tym podczas kolejnego StartUp Cafe.

Na zdjęciu: Pomysł coraz częściej przeważa nad doświadczeniem.

Fot. wolny dostęp

Zamieniamy kubek kawy na kontakt ciekawy – takie zdanie przewodzi organizatorom cyklu StartUp Cafe, w ramach którego młodzi przedsiębiorcy mogą wymienić się między sobą swoimi doświadczeniami, pomysłami. Podczas grudniowego spotkania przedstawiciele młodych marek pokażą, jak można osiągnąć sukces. 

Wśród zaproszonych gości jest między innym Marzena Cholerzyńska, która podpowie jak stać się najlepszą wersją siebie. Zaprezentuje się również Leszek Narloch opowiadający o sposobach na szybsze i łatwiejsze uzyskiwanie lepszych wyników. Uczestnicy dowiedzą się również, jak skutecznie tworzyć wizerunek w social media, o czym opowie przedstawiciel Social Room.

Udział w spotkaniu pozwala nie tylko na poznanie wielu ciekawych informacji związanych z biznesem, ale także jest to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów z kreatywnymi ludźmi, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Zbudowanie relacji może zaowocować np. rozpoczęciem realizacji nowych, wspólnych projektów.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia o godz. 18:00 w budynku ECD Consilis, mieszczącym się przy ul. Kościuszki 27B/8. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, lecz wcześniej należy pobrać specjalny bilet dostępny na stronie internetowej: www.suc8.evenea.pl


Powiązane treści