[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Medale dla reprezentantów bydgoskich klubów

Dodano: 05.09.2022 | 21:48

Na zdjęciu: Na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy wystartowało dziewięć polskich osad, a w czterech z nich znajdowali się przedstawiciele bydgoskich klubów

Fot. mat. LOTTO-Bydgostia

W niedzielę, 4 września zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w wioślarstwie rozgrywane w belgijskim Hazewinkel. Uczestniczyli w nich zawodnicy bydgoskich klubów, którzy wrócą do naszego miasta z medalami!

Na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy wystartowało dziewięć polskich osad, a w czterech z nich znajdowali się przedstawiciele bydgoskich klubów. Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołał do kadry Polski na te zawody troje zawodników LOTTO-Bydgostia i dwoje reprezentantów Bydgoskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Każdy z nich zdobył medal.

Młodzieżowymi Mistrzami Europy zostali Tomasz Lewicki (LOTTO-Bydgostia) i Bartłomiej Sopoński (BTW Bydgoszcz), którzy rywalizowali w czwórce bez sternika mężczyzn. Srebrny krążek zdobyła Małgorzata Strybel (LOTTO-Bydgostia) w konkurencji czwórki bez sterniczki kobiet, a brąz wywalczyły Paulina Chrzanowska (LOTTO-Bydgostia) oraz Barbara Streng (BTW Bydgoszcz) będące w osadzie czwórki podwójnej kobiet.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments