Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 0km/h NNW
H 11 • L 9
9C
Wt
10C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
12C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportMocne uderzenie na koniec sezonu. Abramczyk Polonia wygrała za trzy punkty z Ostrovią Ostrów
12-07-2020_żużel, eWinner I Liga Żużlowa_Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Abramczyk Polonia Bydgoszcz - bieg 1 - David Bellego (ż), Kai Huckenbeck (b), Adrian Cyfer (n) - SF
11.10.2020 | 16:02

Mocne uderzenie na koniec sezonu. Abramczyk Polonia wygrała za trzy punkty z Ostrovią Ostrów

W eWinner I Lidze Żużlowej rozegrano czternastą - ostatnią kolejkę spotkań w sezonie 2020.

Na zdjęciu: David Bellego i Kai Huckenbeck walnie przyczynili się do triumfu Abramczyk Polonii w niedzielnym meczu.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Mocnym akcentem żużlowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz zakończyli sezon 2020 w eWinner I Lidze. Na własnym torze, bydgoski zespół pokonał Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski i zdobyli również punkt bonusowy za korzystny bilans dwumeczu.

EWINNER I LIGA ŻUŻLOWA – SEZON 2020 – 14 KOLEJKA – 11.10.2020 R.
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 58:31
Pierwszy mecz: 37:53. Bonus: Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1. Grzegorz Walasek (1,2,0,d,-)
2. Tomasz Gapiński 7+1 (3,1*,1,2,-)
3. Kacper Grzelak 2 (0,0,-,0,2)
4. Adrian Cyfer 5+1 (2,1,1*,1)
5. Nicolai Klindt 11 (1,d,2,3,3,2)
6. Sebastian Szostak (0,0,0,0)
7. Jakub Krawczyk (2,1,0,u)

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ
9. Grzegorz Zengota 11+1 (3,2*,3,3,-)
10. Dimitri Berge 10+2 (3,3,2*,1*,1)
11. Kai Huckenbeck 12+2 (2*,2*,2,3,3)
12. Mateusz Błażykowski NS (-,-,-,-,-)
13. David Bellego (0,3,3,2)
14. Nikodem Bartoch (1,1,0)
15. Tomasz Orwat (3,0,1,d)
16. Andreas Lyager 11+2 (2,3,1*,2*,3)

BIEG PO BIEGU
1. [64.66] Zengota, Huckenbeck, Walasek, Grzelak 5:1
2. [64.71] Orwat, Krawczyk, Bartoch, Szostak 4:2 (9:3)
3. [65.03] Gapiński, Lyager, Klindt, Bellego 2:4 (11:7)
4. [65.16] Berge, Cyfer, Bartoch, Szostak 4:2 (15:9)
5. [64.40] Lyager, Huckenbeck, Cyfer, Grzelak 5:1 (20:10)
6. [65.40] Bellego, Walasek, Gapiński, Orwat 3:3 (23:13)
7. [65.77] Berge, Zengota, Krawczyk, Klindt (d) 5:1 (28:14)
8. [65.55] Bellego, Klindt, Cyfer, Bartoch 3:3 (31:17)
9. [65.72] Zengota, Berge, Gapiński, Walasek 5:1 (36:18)
10. [65.29] Klindt, Huckenbeck, Lyager, Szostak 3:3 (39:21)
11. [66.34] Zengota, Lyager, Cyfer, Walasek (d) 5:1 (44:22)
12. [65.43] Huckenbeck, Gapiński, Orwat, Krawczyk 4:2 (48:24)
13. [65.68] Klindt, Bellego, Berge, Grzelak 3:3 (51:27)
14. [66.88] Huckenbeck, Grzelak, Krawczyk (u), Orwat (d/start) 3:2 (54:29)
15. [65.46] Lyager, Klindt, Berge, Szostak 4:2 (58:31)

Sędziował: Michał Sasień.
Komisarz toru: Krzysztof Okupski.
Przewodniczący Jury: Maciej Polny.
Widzów:
Najlepszy Czas: Andreas Lyager w wyścigu piątym – 64.40 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z drugim zestawem pól startowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści