Bydgoszcz
14C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 16 • L 11
19C
Czw
22C
Pt
23C
Sob
23C
Nd
23C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIModowe spotkania z TK Maxx i Glamour w Bydgoszczy
Stylistka Glamour w TK Maxx_1
24.04.2017 | 11:38

Modowe spotkania z TK Maxx i Glamour w Bydgoszczy

Na uczestników akcji czeka wiele atrakcji.

Na zdjęciu: Stylistka jednego z najbardziej rozpoznawalnych tytułów modowych w Polsce opowie o najgorętszych trendach obowiązujących w tym sezonie.

Fot. mat. pras.

Już w ten weekend w sklepach TK Maxx w Bydgoszczy odbędą się Modowe Spotkania z magazynem Glamour. W programie imprezy wiele atrakcji i szansa na wygranie aż 1000 zł na zakupy.

Osoby uczestniczące w wydarzeniu poznają przede wszystkim najgorętsze trendy dominujące w tym sezonie. Opowie o nich stylistka jednego z najbardziej rozpoznawalnych tytułów modowych w Polsce – Glamour. Ponadto wyjaśni ona jak zbudować stylową, wiosenną garderobę i jak dobrać ubrania do sylwetki. – Nie zabraknie również ciekawostek na temat pracy stylisty – zapowiadają organizatorzy.

Co więcej, miłośnicy stylu i markowych okazji TK Maxx będą mieli szansę wziąć udział w konkursie na stworzenie stylizacji z perełek upolowanych w TK Maxx. Najlepsza praca zostanie nagrodzona kartą upominkową o wartości 1000 zł na zakupy w sklepach sieci.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 29.04.2017 r., w TK Maxx w PH Batory. Dzień później akcja odbędzie się w salonie TK Maxx w Zielonych Arkadach. W obu lokalizacjach spotkania zaplanowane są na godz. 12:00, 14:00 i 16:00.


Powiązane treści