Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 13 • L 11
13C
Pt
11C
Sob
11C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaEDUKACJAMówić każdy może…
16.02.2016 | 08:33

Mówić każdy może…

Któż nie chiałby być "złotoustym"?

Na zdjęciu: Toastmasters Bydgoszcz prowadzi spotkania w Wyższej Szkole Bankowej.

Fot. logo

…ale – jak wiadomo – trochę lepiej lub gorzej. Jak więc stać się doskonałym mówcą, porywającym tłumy lub znakomitym liderem ? Wystarczy dołączyć do Klubu Toastmasters Bydgoszcz już dziś!

Członkiem Klubu Toastmasters Bydgoszcz może zostać każdy, kto chce rozwijać swoje umiejętności przemawiania publicznego a także kształtowania predyspozycji liderskich. W tym celu wystarczy wypełnić deklarację członkowską i dokonać opłaty rejestracyjnej.W ramach tej opłaty, członek otrzyma podręczniki i niezbędne materiały potrzebne do korzystania w pełni z programu edukacyjnego, jaki oferuje organizacja Toastmasters International. Jako oficjalny członek będziesz miał możliwość wyboru mentora z pośród doświadczonych toastmasterów z  Klubu. Mentor wspiera i pomaga w wyznaczaniu i realizowaniu celów ścieżek edukacyjnych: Kompetentny Mówca i Kompetentny Lider.

Toastmasters International jest międzynarodową organizacją non-profit, która od ponad osiemdziesięciu lat, w setkach tysięcy klubów na całym świecie promuje ideę doskonalenia umiejętności przemawiania publicznego oraz rozwijania zdolności przywódczych.

Toastmasters Bydgoszcz powstał w marcu 2011 roku i od początku zrzesza osoby przedsiębiorcze i nastawione na rozwój. Toastmasters Bydgoszcz jest miejscem spotkań doświadczonych mówców i liderów z Bydgoszczy i okolic, którzy stworzyli miejsce szybkiego i efektywnego rozwoju dla osób aktywnych zawodowo. W Klubie hołduje się wyższym wartościom oraz etyce charakteru. Wierzy, że rozwój rozpoczyna się od własnego wnętrza, tylko trzeba uwolnić tkwiący w tam potencjał i Toastmasters w tym pomaga.

Spotkania są we wtorki o godzinie 18.30 – do czerwca 2016 r. w sali 13 – aula na parterze Wyższej Szkoły Bankowej przy ul. Fordońskiej 74 w Bydgoszczy.


Powiązane treści