Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie”

Dodano: 17.12.2022 | 08:58

Na zdjęciu: W filmie Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Fot. mat. prasowe

16 grudnia sieć kin Multikino rozpoczęła przedsprzedaż biletów na animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie”! Zajmij najlepsze miejsce na sequelu nominowanej do Oscara® w 2011 roku animacji „Kot w Butach”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Kontynuacja Dreamworks Animation pod tytułem „Kot w butach. Ostatnie życzenia” została wyreżyserowana przez Joela Crawforda. W filmie Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Postać Kota w Butach po raz pierwszy pojawiła się w nominowanym do Oscara® Shreku 2 w 2004 roku i natychmiast stała się sensacją. Postać Kota kradła każdą scenę. Kot zagrał następnie w dwóch innych sequelach Shreka, po czym został zrealizowany pierwszy film tylko o nim -„Kot w butach” z 2011 roku.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na seanse przedpremierowe od 25 grudnia br. do 1 stycznia 2023 roku oraz na weekend premierowy 6-8 stycznia 2023 r. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację.

POWINNO CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Zakończono rozbudowę bydgoskiego szpitala. Prace pochłonęły 30 milionów złotych

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments